Trwa ładowanie...

Legionowo. Niewdzięczny syn zatrzymany na 3 miesiące. 50-latek znęcał się nad matką

Tymczasowy areszt zastosowany został wobec mężczyzny, który dręczył psychicznie i fizycznie swoją matkę. Starsza kobieta może, przynajmniej przez najbliższe miesiące, przestać żyć w strachu.
Share
Legionowo. Syn znęcał się nad matką. Na trzy miesiące trafił do aresztu
Legionowo. Syn znęcał się nad matką. Na trzy miesiące trafił do aresztuŹródło: Policja
d3j52kg

To był koszmar kobiety, która zamiast dostać od syna opiekę, troskę i miłość, przeżywała piekło. Pięćdziesięciolatek zgotował je swojej matce, dopuszczając się niegodnych czynów. Taka niedopuszczalna sytuacja, naruszająca wszystkie normy społeczne, trwać miała kilka lat. Mężczyzna nadużywał alkoholu, w stanie nietrzeźwości dopuszczał się aktów agresji na swojej rodzicielce, straszył kobietę, prześladował, urządzał awantury i dręczył.

Jak wynika z ustaleń śledczych, mężczyzna bardzo często używał przemocy fizycznej wobec matki. Popychał ją i szarpał. Posuwał się nawet do tego, że nękał ją psychicznie, nie pozwalał spać, a nawet groził, że ją pozbawi życia.

Legionowo. Niewdzięczny syn zatrzymany na 3 miesiące. 50-latek znęcał się nad matką

Kobieta nie wytrzymała tego wszystkiego i wreszcie, będąc na krawędzi załamania, sama zgłosiła policji, co ją spotyka od kilku lat. Po zgłoszeniu matki legionowscy policjanci dokonali zatrzymania niewdzięcznego syna-kata. Nawet w momencie zatrzymania przez policję miał on ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

d3j52kg

Prokurator wystąpił do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Mężczyzna na rozprawę czekać będzie za kratami. Za przemoc wobec osób najbliższych grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Prąd Zatokowy a pogoda w Europie. Naukowcy biją na alarm

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3j52kg

Podziel się opinią

Share
d3j52kg
d3j52kg