Trwa ładowanie...
d4gtf5g
Informacja prasowa

Let’s Play with CCC!

Po sukcesie tanecznej akcji, czas na kolejną odsłonę zabawy z CCC – tym razem pod hasłem Let’s Play with CCC! Na ulicach Warszawy pojawiły się już kolorowe plakaty sygnalizujące rozpoczęcie aktywacji, do której zaprosiliśmy Sneaker Boyz, Newonce Radio oraz oczywiście influencerów! Do zabawy zapraszamy także wszystkich fanów i przyjaciół marki CCC – czas na akcję Wielka Customizacja butów z CCC!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Let’s Play with CCC!
d4gtf5g

Informacja prasowa CCC

7 i 8 sierpnia – czyli w piątek i w sobotę, we flagowym sklepie CCC, przy ulicy Marszałkowskiej 104 w Warszawie – zostanie wybudowana wyjątkowa strefa customizacji sportowych butów. Zakupione tego dnia w CCC buty będą mogły być pomalowane i spersonalizowane przez specjalistów w tej dziedzinie – kultowych Sneaker Boyz!

Zapraszamy wszystkich fanów customizacji i sportowych butów – spersonalizować można będzie obuwie marek sportowych z portfolio CCC: Sprandi, Adidas, Puma, Reebok, New Balance i Skechers. Śledźcie nasze kanały social media @cccshoesbags, będziemy tam regularnie dostarczać więcej szczegółów na temat akcji.

Wyraź siebie i daj się wciągnąć do zabawy z CCC!

Informacja prasowa CCC

d4gtf5g

Podziel się opinią

Share
d4gtf5g
d4gtf5g