Trwa ładowanie...

Lewandowski na PGE Narodowym! Jest cały z klocków

Figura została stworzona w skali 1:1.

Lewandowski na PGE Narodowym! Jest cały z klocków
d47u4t8
d47u4t8

Jednego z najbardziej popularnych piłkarzy na świecie nie trzeba przedstawiać. To bohater narodowy, a jego wspaniała kariera, talent i osobowość to wzór dla całych pokoleń - starszych, młodszych i tych najmłodszych, którzy dopiero zaczynają przygodę z piłką. Robert Lewandowski nie doczekał się jeszcze swojego pomnika, ale pewna grupa ludzi postanowiła mu to wynagrodzić. Zbudowała jego podobiznę z klocków Lego.

Grupa fanów klocków oraz projektantów podjęła się wybudowania w skali 1:1 tego najbardziej znanego polskiego piłkarza. Najpierw kilka tygodni trwały formalne ustalenia, aby zgodnie z prawem można było przystąpić do rozpoczęcia prac. "Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Robertowi Lewandowskiemu oraz Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej za konieczne pozwolenia" - mówi Rafał Szymański, manager projektu.

Pierwszym etapem było wykonanie, w specjalnym programie, projektu składającego się z kilkudziesięciu tysięcy kostek. Jednak projekt taki nie odwzorowuje dokładnie załamań, kształtów oraz szczegółów. Tu z pomocą przyszli specjaliści od budowania z klocków, którzy mozolnie i cierpliwie, poprzez odpowiedni dobór klocków oraz sposób łączenia ich, stworzyli figurę piłkarza. Dzieci i dorośli z pewnością będą ze zdumieniem wpatrywali się w tę wspaniałą postać i tylko brak świeżej trawy pod stopami przypomni im, że to nie prawdziwy Robert Lewandowski, a tylko - i aż - klocki.

Figurę Roberta Lewandowskiego będzie można podziwiać na Totalnie Nowej Wystawie Budowli z Klocków Lego na PGE Narodowym od 5 lutego od godziny 12.00 do końca trwania Wystawy czyli do 11 marca 2016 roku.

d47u4t8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47u4t8