Trwa ładowanie...
d1h3yua

"Lewe" kosmetyki za ponad 50 tys. złotych!

Zabezpieczono ponad 9 tysięcy sztuk różnego rodzaju kosmetyków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Lewe" kosmetyki za ponad 50 tys. złotych!
d1h3yua

Ponad 9 tysięcy sztuk perfum różnej pojemności i wartości szacunkowej ponad 53 tys. złotych zabezpieczyli stołeczni policjanci w pojazdach zaparkowanych przed centrum handlowym w Wólce Kosowskiej - informuje Komenda Stołeczna Policji.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej prowadzą stałe kontrole miejsc, w których może dochodzić do handlu podróbkami. Sprawdzają między innymi bazary, targowiska i centra handlowe.

W minioną środę o 2.00 nad ranem udali się do centrum handlowego w Wólce Kosowskie j. Kontrolowali wybrane auta. W trzech pojazdach odkryli spory asortyment kosmetyków. Były to perfumy i wody toaletowe. Ich wygląd wzbudził zastrzeżenia policjantów. Postanowili więc dokładniej im się przyjrzeć.

d1h3yua

Okazało się, że były to podróbki. Mundurowi zabezpieczyli ponad 9 tysięcy sztuk różnego rodzaju kosmetyków. Zatrzymano też dwie osoby. Teraz biegły wyda opinię o jakości asortymentu, określi również ich rzeczywistą wartość. Wstępnie oszacowano ją na ponad 53 tys. złotych.

Za handel wyrobami z zastrzeżonymi znakami towarowymi grozi grzywna, kara ograniczenia wolności lub nawet pozbawienie wolności do 5 lat.

Przeczytajcie też: W weekend zamkną kolejne stacje I linii metra

Podziel się
d1h3yua

Podziel się opinią

Share

d1h3yua

d1h3yua