Trwa ładowanie...
d19772z

Limp Bizkit na Orange Warsaw Festival

Organizatorzy potwierdzili: grupa wystąpi 15 czerwca
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Limp Bizkit na Orange Warsaw Festival
d19772z

Limp Bizkit swoją obecność na warszawskim festiwalu ogłosiło na początku samo. Jeszcze przed oficjalną informacją organizatorów Orange Warsaw Festival, napisali oni na swojej stronie na Facebooku, że zagrają na Stadionie Narodowym w Warszawie 15 czerwca. Dziś już oficjalnie organizatorzy potwierdzili tę wiadomość.

Dowiedz się więcej o Orange Warsaw Festival! ****

Legenda sceny rap-metalowej znajdzie się w programie ostatniego dnia festiwalu. Tego samego dnia na scenie pojawią się również I Am Giant, Outkast, Timbaland, David Guetta oraz Kasabian.Dzień wcześniej na Stadionie Narodowym zobaczymy Florence And The Machine, a 13 czerwca zagrają Kings Of Leon, Pixies, Queens Of The Stone Age, Lilly Allen, French Films oraz Snoop Dogg.

d19772z

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się 13-15 czerwca. Orange Warsaw Festival w 2013 r. przeniósł się z Pepsi Areny, stadionu Legii Warszawa na Stadion Narodowy. Gwiazdą zeszłorocznej edycji imprezy była Beyonce, a także Cypress Hill, The Offspring i Fatboy Slim. Pierwszy Orange Warsaw Festival odbył się 6 września 2008 r na placu Defilad. Sześć koncertów obejrzało wtedy ponad 35 tysięcy warszawiaków.

d19772z

Podziel się opinią

Share
d19772z
d19772z