Trwa ładowanie...

Linia produkcyjna amfetaminy zlikwidowana

Mężczyźni produkowali narkotyk w garażu pod domkiem letniskowym.

Share
Linia produkcyjna amfetaminy zlikwidowana
d1m4zsa

Policjanci zabezpieczyli około 3,5 kg substancji do produkcji narkotyku, z której można wyprodukować około 10 kg amfetaminy. Policjanci wpadli na trop mężczyzn prawdopodobnie zajmujących się produkcją środków odurzających na dużą skalę. Zorganizowana zasadzka miała pozwolić na potwierdzenie tych informacji i zatrzymanie osób zamieszanych w ten proceder.

W nocy kryminalni przy wsparciu helikoptera policyjnego, obstawili rejon w pobliżu jednej z działek rekreacyjnych położonych w powiecie wołomińskim. Kiedy weszli na teren posesji, w garażu znajdującym się pod domkiem letniskowym znaleźli profesjonalną linię produkcyjną amfetaminy. W pomieszczeniach budynku zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli kompletnie zaskoczeni nocną wizytą policjantów.

d1m4zsa

Zabezpieczona ilość tego środka odurzającego stanowi około 20 tys. porcji narkotyku. 46-letni Grzegorz N. oraz 37-letni Adam P. usłyszeli już zarzuty dotyczące produkcji znacznej ilości substancji zabronionych prawem. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu obu mężczyzn. Za to przestępstwo może grozić grzywna i kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

d1m4zsa

Podziel się opinią

Share
d1m4zsa
d1m4zsa