Trwa ładowanie...
d1uvqib

Łomianki dołączą do I strefy biletowej. Będzie taniej

Pasażerowie nie będą już jeździć linią "Ł" i "BIS" do Łomianek. 1 stycznia miasto dołączy do I strefy biletowej. Zostaną uruchomione nowe połączenia autobusowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmiany wchodzą w życie 1 stycznia.
Zmiany wchodzą w życie 1 stycznia. (Facebook.com, Fot: Facebook)
d1uvqib

- To duże wydarzenie, kamień milowy w 25-letniej historii Zarządu Transportu Miejskiego - powiedział dyrektor ZTM Wiesław Witek. Zmiany oznaczają przede wszystkim tańsze bilety. Obecnie 30-dniowy bilet, ważny w Warszawie i Łomiankach, kosztuje 180 złotych. Od nowego roku ten sam bilet będzie kosztował zaledwie 110 złotych. Jeden pasażer zaoszczędzi nawet 840 złotych rocznie.

Pojawią nowe linie: 150, 250 i 750. Pierwsza z nich będzie połączeniem linii Ł1, Ł2 i ŁZ. Autobusy będą kursowały na trasie Metro Młociny – Dziekanów Leśny, a w porannym szczycie niektóre z nich dojadą również do pętli Metro Marymont.

ZTM

Linia 250 zastąpi jeżdżącą do tej pory 701 (Metro Młociny – ul. Zachodnia). Autobusy linni 750 z Metra Młociny będą dojeżdżać do Sadowej, Palmir i Dębiny w gminie Czosnów.

d1uvqib

Zobacz wideo: Kierowca nie wpuścił niepełnosprawnego do autobusu. Natychmiastowa reakcja pasażerów

Pasażerowie będą mogli liczyć też na transport w nocy. Autobusy N56 będą kursować przez cały tydzień na trasie z Młocin do Dziekanowa Leśnego.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Sylwester w Warszawie. Bemowo rezygnuje z petard, miasto skróci pokaz sztucznych ogni

d1uvqib

Podziel się opinią

Share

d1uvqib

d1uvqib