Łomianki: policja wyłowiła z Wisły ciało człowieka

Teren został zabezpieczony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łomianki: policja wyłowiła z Wisły ciało człowieka

Makabryczne odkrycie w Łomiankach. Policja wyłowiła z rzeki ciało człowieka. Na ten moment nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci znalezionej osoby.

Ciało w rzece zauważył przypadkowy przechodzień, który zawiadomił policję. - Na miejscu są policjanci i prokurator - mówi Tomasz Oleszczuk z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z tvnwarszawa.pl. Służby ustalają szczegóły zdarzenia, a teren został zabezpieczony.

Policjanci nie zdradzają na razie żadnych szczegółów. Nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci, ani jakiej płci i w jakim wieku była osoba znaleziona w rzece.

Służby przypominają o bezpieczeństwie nad wodą i podkreślają, by wybierać strzeżone kąpieliska i miejsca wyznaczone do kąpieli. - Korzystajmy tylko z pewnego i sprawnego sprzętu pływającego. Nie wchodźmy do wody po spożyciu alkoholu ani po wytężonym wysiłku fizycznym, nie przeceniajmy również swoich umiejętności pływackich ani sprawności fizycznej. Zwracajmy uwagę zwłaszcza na bawiące się na brzegu dzieci - czytamy na stronie Komendy Stołecznej Policji.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Oprac. Karolina Pietrzak

Przeczytajcie również: Dress code wraca na Służewiec. "Dzięki tym zasadom Trybuna Honorowa odzyska należny jej status"

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.