Trwa ładowanie...

Łomianki: policja wyłowiła z Wisły ciało człowieka

Teren został zabezpieczony.

Łomianki: policja wyłowiła z Wisły ciało człowieka
d69mlcz
d69mlcz

Makabryczne odkrycie w Łomiankach. Policja wyłowiła z rzeki ciało człowieka. Na ten moment nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci znalezionej osoby.

Ciało w rzece zauważył przypadkowy przechodzień, który zawiadomił policję. - Na miejscu są policjanci i prokurator - mówi Tomasz Oleszczuk z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z tvnwarszawa.pl. Służby ustalają szczegóły zdarzenia, a teren został zabezpieczony.

Policjanci nie zdradzają na razie żadnych szczegółów. Nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci, ani jakiej płci i w jakim wieku była osoba znaleziona w rzece.

Służby przypominają o bezpieczeństwie nad wodą i podkreślają, by wybierać strzeżone kąpieliska i miejsca wyznaczone do kąpieli. - Korzystajmy tylko z pewnego i sprawnego sprzętu pływającego. Nie wchodźmy do wody po spożyciu alkoholu ani po wytężonym wysiłku fizycznym, nie przeceniajmy również swoich umiejętności pływackich ani sprawności fizycznej. Zwracajmy uwagę zwłaszcza na bawiące się na brzegu dzieci - czytamy na stronie Komendy Stołecznej Policji.

d69mlcz

Źródło: tvnwarszawa.pl

Oprac. Karolina Pietrzak

d69mlcz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d69mlcz