ycipk-2nm0yh

Longboard Doping 2013

Z tej okazji na cały dzień organizatorzy zamkną ulice Myśliwiecką i Górnośląską. To już czwarta odsłona jednej z najciekawszych imprez longboardowych sezonu!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Longboard Doping 2013
ycipk-2nm0yh

To już czwarta odsłona jednej z najciekawszych imprez longboardowych sezonu. Z tej okazji na cały dzień organizatorzy zamkną ulice Myśliwiecką i Górnośląską. Dla startujących jak zawsze przewidziano darmowe hot-dogi i nagrody dla zwycięzców i mnogość innych atrakcji. Każdy może spróbować swoich sił bezpłatnie.

Zawody odbędą się w najbliższą sobotę, 13 lipca. W tym roku, aby starczyło czasu dla wszystkich, zjazdy będą oraganizowane czwórkami. Czwórki zawodników startują do rywalizacji, a para najszybszych z każdego przejazdu przechodzi do kolejnej części, aż do finału, gdzie na placu boju zostaje czwórka najlepszych, którzy walczą o zwycięstwo. Zapisy na www.longboarddoping.pl

PROGRAM IMPREZY:

ycipk-2nm0yh

10:00 - 14:00 - odbiór numerów startowych/zapisy na miejscu i wolne przejazdy czwórkami

14:00 - 16:00 - Faza Pucharowa - zjazd czwórkami: dwóch najszybszych zawodników z każdej czwórki przechodzi dalej, aż do finału. Osobne przejazdy dla dziewczyn i chłopaków.

16:00 - rozdanie nagród

16:30 - 18:00 - wolne przejazdy dla wszystkich na zamkniętej ulicy (ew. slalom / slide contest)

ycipk-2nm0yh

Plan imprezy może ulec zmianie ze względu na warunki atmosferyczne.

Zobaczcie, jak to wyglądało w zeszłym roku:

Podziel się
ycipk-2nm0yh
ycipk-2nm0yh
ycipk-2nm0yh
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2nm0yh