Trwa ładowanie...
d457vpz

LOT przywraca rejsy z Warszawy na dwóch trasach

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników podniebnych podróży. Od września wrócą bezpośrednie połączenia lotnicze z Warszawy do dwóch polskich miast. Zwiększy się także częstotliwość rejsów na trasach europejskich.
Share
Warszawa. Firma zapowiedziała przywrócenie dwóch rejsów od września
Warszawa. Firma zapowiedziała przywrócenie dwóch rejsów od wrześniaŹródło: East News
d457vpz

Polskie Linie Lotnicze LOT powoi przywracają regularne kierunki podróży. Firma zapowiedziała, że z początkiem września wznowione zostaną loty do dwóch polskich miast – do Lublina oraz Bydgoszczy. Aktualnie przewoźnik realizuje 150 połączeń.

Po trudnym okresie obostrzeń spowodowanych rozprzestrzenianiem się koronawirusa, dzięki wysiłkowi naszych "racowników i ogromnej życzliwości pasażerów, możemy konsekwentnie rozszerzać ofertę połączeń. W zaledwie trzy miesiące od czasu wznowienia regularnych operacji lotniczych sukcesywnie przywracamy połączenia z warszawskiego hubu do wszystkich krajowych portów, do których lataliśmy przed wybuchem pandemii. Powrót bezpośrednich połączeń do Bydgoszczy i Lublina to warta uwagi oferta dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego i lubelskiego, którzy ponownie zyskują możliwość wygodnych przesiadek na Lotnisku Chopina na wiele atrakcyjnych połączeń LOT-u" – powiedział Krzysztof Moczulski, Zastępca Dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej i Rzecznik Prasowy Polskich Linii Lotniczych LOT, cytowany przez portal "Transport-Publiczny".

Warszawa. Loty z Lublina i Bydgoszczy

Wznowione trasy umożliwią wygodną przesiadkę dla osób korzystających z rejsów #LOTnaWakacje.

d457vpz

Zobacz także: Spacyfikowali pijanego pasażera bez maski. Nagranie z samolotu

Jak podają wspomniane media, połączenia między Lublinem, Bydgoszczą i Warszawą zostaną uruchomione 1 września i będą odbywały się pięć razy w tygodniu.

"Powrót kolejnego bardzo ważnego połączenia lotniczego, krajowego z Warszawą, napawa optymizmem. To nie tylko bezpośrednie połączenie ze stolicą, ale możliwość przesiadek w dalszą podróż, którą mieszkańcy naszego regionu będą mogli dalej kontynuować. W obecnej sytuacji to również szansa na szybszą odbudowę naszej regionalnej gospodarki i turystyki" – skomentował sprawę Tomasz Moraczewski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego w Bydgoszczy.

d457vpz

Warszawa. Większa częstotliwość rejsów europejskich

To nie koniec niespodzianek, polski przewoźnik zapowiedział także, że od przyszłego miesiąca zwiększy się ilość kursów na trasach europejskich. LOT obiecuje możliwość podróży do Larnaki czy Nicei nawet kilka razy w tygodniu, a także kilkanaście dodatkowych rejsów m.in.: do Frankfurtu, Amsterdamu oraz Londynu i Paryża.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d457vpz

Podziel się opinią

Share
d457vpz
d457vpz