Trwa ładowanie...

LOT wprowadza tanie loty krajowe tylko z bagażem podręcznym od 60 zł

Od 10 marca obowiązuje taryfa Economy Simple

LOT wprowadza tanie loty krajowe tylko z bagażem podręcznym od 60 zł
d2abnu8
d2abnu8

Od teraz polecimy LOT-em po kraju niczym tanią linią lotniczą - bez bagażu rejestrowanego i naprawdę w niskiej cenie. Od wczoraj oficjalnie obowiązuje taryfa Economy Simple.

W taryfie Economy Simple można podróżować między Warszawą a wszystkimi portami w kraju, które znajdują się w siatce LOT-u. Najtańsze bilety zaczynają się już od 60 złotych za podróż w jedną stronę. Bilet w tej taryfie należy zarezerwować z 60 dniowym wyprzedzeniem.

W ramach biletu w taryfie Economy Simple pasażerowie mogą odprawić się on-line albo na lotnisku, natomiast na pokładzie otrzymają wodę i słodką przekąskę oraz gromadzą mile w programie lojalnościowym. Ta taryfa przygotowana jest głównie z myślą o osobach, które podróżują turystycznie i lubią krótkie wyjazdy weekendowe, na które zabierają tylko bagaż podręczny.

d2abnu8

W ramach tej taryfy na lotach krajowych istnieje możliwość nadania bagażu rejestrowanego za niewielką dodatkową opłatą 54 złotych za odcinek podróży. We wszystkich wyższych taryfach klasy ekonomicznej bagaż rejestrowany pozostaje bezpłatny.

d2abnu8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2abnu8