Trwa ładowanie...

LOT z nową strefą check-in na Lotnisku Chopina

Pasażerowie korzystający z usług przewoźnika zyskają nowe stanowiska odpraw na Okęciu.

Share
LOT z nową strefą check-in na Lotnisku Chopina
d2u8ry2

Pierwsza część przebudowanej strefy właśnie została oddana do użytku. Co warte podkreślenia jest ona wyraźnie większa. Została oznaczona barwami i elementami logotypu LOT-u, dzięki czemu pasażerowie znajdą właściwe stanowiska odpraw: LOT Business, LOT Premium Economy, LOT Economy Class oraz przeznaczone dla podróżujących rodzin LOT Family check-in.

Lotnisko Chopina jest naszym domem. To stąd rozlatują się po świecie nasze samoloty i dlatego tak istotne jest dla nas podkreślenie tego faktu przez oddanie naszym Pasażerom dedykowanej strefy odpraw. Dzięki większej liczbie stanowisk jesteśmy przygotowani do intensywnego rozwoju, który rozpoczniemy na początku przyszłego roku. Dedykowana część dla rodzin z dziećmi, Pasażerów klasy Business i Premium, oraz nowa aranżacja przestrzeni sprawi, że każdy bez kłopotu trafi do odpowiedniego stanowiska odpraw " - powiedział Krzysztof Moczulski, Dyrektor Rozwoju Produktu LOT.

W terminalu pojawiła się też większa niż do tej pory, dedykowana dla rodzin strefa odpraw Family Check-In. LOT jako jedyna linia na Lotnisku Chopina oferuje takie udogodnienie. Wkrótce również ta strefa będzie dla pasażerów bardziej widoczna. Na lotnisku i pokładach samolotów pojawią się kolejne ułatwienia dla podróżujących rodzin.

d2u8ry2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2u8ry2

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u8ry2
d2u8ry2