Trwa ładowanie...
d46mdla
rekrutacja

Lotnisko im. Fryderyka Chopina nadal szuka pracowniczek!

SOL czeka na kandydatki!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lotnisko im. Fryderyka Chopina nadal szuka pracowniczek!
d46mdla

Lotnisko im. Fryderyka Chopina od dłuższego czasu poszukuje pracowniczek do Służby Ochrony Lotniska, ponieważ musi przejąć kontrolę bezpieczeństwa od Straży Granicznej. Kobiety miałyby się zająć kontrolą pasażerek. Mężczyźni z przyczyn oczywistych nie mogą pełnić tej funkcji.

Kandydatki muszą mieć co najmniej średnie wykształcenie, licencję pracownika ochrony fizycznej min. I stopnia i być w dobrej kondycji psychofizycznej. Ważna jest także wysoka kultura osobista i odporność na stres.

Osoby, które spełnią wymagane kryteria zostaną wysłane na specjalistyczne szkolenie i zostaną przygotowane do egzaminu państwowego w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego. Uzyskanie tych dodatkowych kwalifikacji pozwoli na rozpoczęcie pracy na lotnisku.

Karina Sudomir-Zgoła z Działu Spraw Pracowniczych zapewnia, że praca w Służbie Ochrony Lotniska jest wyżej płatna (średnio dwukrotnie) od pracy na podobnych stanowiskach na mniej prestiżowych obiektach.

Oferty można składać w siedzibie portu do 30 lipca. Szczegółowe informacje dostępne są także pod numerem telefonu 22 650 19 42.

d46mdla

Podziel się opinią

Share
d46mdla
d46mdla