Trwa ładowanie...

Łukasz Podolski otworzy świetlicę dla praskich dzieci!

Piękny gest piłkarza polskiego pochodzenia. Napastnik Arsenalu będzie na otwarciu!

Share
Łukasz Podolski otworzy świetlicę dla praskich dzieci!
d2tnbkz

Piekny gest. Już jutro, w poniedziałek, 19 maja, przy ulicy Wojnickiej 4 na Pradze zostanie otwarta świetlica wsparcia dzieci w wieku 6-12 lat. Będzie służyła praskim dzieciakom. W szczególności tym, którym nie powodzi się najlepiej. O sprawie czytamy w serwisie Zawinklem.pl. Na świetlicy dzieci dostaną miejsce, gdzie będą mogły przyjść, konkretną pomoc, np. w odrabianiu lekcji, możliwość zjedzenia ciepłego posiłku przy wspólnym stole, możliwość rozwoju swojego talentu i po prostu miejsce, gdzie będą mogły się bawić. Za tą inicjatywą stoi Łukasz Podolski - piłkarz polskiego pochodzenia, grający obecnie w Arsenalu i w reprezentacji narodowej Niemiec.

- Już od kilku lat wspieram projekty, które leżą mi na sercu. - informuje sportowiec. - Chciałbym oddać cząstkę tego, co otrzymałem dzięki piłce. Moim celem jest przede wszystkim wspieranie zaniedbywanych dzieci i młodzieży w ramach projektów sportowych i oświatowych. - dodaje napastnik, który jest założycielem i twarzą fundacji " Arka Łukasza Podolskiego " stojącej za całym projektem.

Remont świetlicy rozpoczął się już w zeszłym roku, obecnie wszystko jest już gotowe i czeka na otwarcie. Odbędzie się ono festynem dla dzieci i rodziców już jutro, o godz. 14.00. Impreza potrwa do godz. 17.00. Na imprezie pojawi się również sam Łukasz Podolski!

d2tnbkz
d2tnbkz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tnbkz
d2tnbkz