Trwa ładowanie...
d18d803

Makabra na Woli: kilka dni imprezowali obok zwłok kolegi

Sprawcy grozi dożywocie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Makabra na Woli: kilka dni imprezowali obok zwłok kolegi
d18d803

Kilka dni temu wolscy policjanci otrzymali sygnał o zwłokach w jednym z mieszkań przy ul. Obozowej na Kole . Gdy przybyli na miejsce, odnaleźli zwłoki 48-letniego mężczyzny. Na całej głowie zmarłego widoczne były ślady pobicia. W mieszkaniu ujęto dwóch mężczyzn – 36-letniego Piotra L. i 37-letniego Dariusza L. Obaj mężczyźni byli pijani - mieli od jednego do dwóch promili alkoholu w organizmie.

Czytaj również: Podejrzany o zabójstwo zatrzymany po 21 latach

Przesłuchanie ujawniło makabryczną prawdę. *Według zeznań obu mężczyzn do tragedii doszło kilka dni wcześniej. Trzej koledzy spotkali się, aby razem pić alkohol. *Podczas imprezy 48-latek został pobity i w wyniki doznanych obrażeń zmarł. Pozostali dwaj mężczyźni nie przerwali imprezy. Przez kilka dni nie opuszczali mieszkania i bawili się dalej. Dopiero po kilku dniach jeden z nich powiadomił policję.

Dwaj mężczyźni zostali zatrzymani. Nie potrafili wyjaśnić, co doprowadziło so tragedii. Po wytrzeźwieniu Piotr L. usłyszał zarzut zabójstwa . Grozi mu dożywocie. Jego kolega będzie odpowiadał za nieudzielenie pomocy. Obaj mężczyźni zostali na razie tymczasowo aresztowani.

Czytaj również: Jeden z najgłośniejszych napadów rabunkowych okresu PRLu

d18d803

Podziel się opinią

Share
d18d803
d18d803