Trwa ładowanie...

Makabryczny finał pożaru przy Potockiej. "Znaleziono ciało kobiety bez głowy"

Na miejscu nadal pracują służby.

Share
Makabryczny finał pożaru przy Potockiej. "Znaleziono ciało kobiety bez głowy"
d1lnyv2

Straż pożarna otrzymała informację o pożarze w bloku przy Potockiej. Niestety po przybyciu na miejsce okazało się, że w środku znajdują się zwłoki. Do mieszkania strażacy zdecydowali się wejść po drabinie, przez okno.

- Chodzi o jedno z mieszkań w bloku przy Potockiej 60. Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy około godz. 15.00, a policjanci ujawnili na miejscu zwłoki kobiety. Dalsze czynności w tej sprawie będzie już prowadzić prokuratura - powiedział WawaLove.pl st. asp. Piotr Świstak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ciało młodej kobiety było pozbawione głowy. Zwłoki zostały natomiast znalezione w worku.

Głównym zadaniem służb było błyskawiczne opanowanie ognia oraz dużego zadymienia. Tuż po ujawnieniu ofiary, pojawiły się też dodatkowe radiowozy. Na miejsce przybył również prokurator , ponieważ już wiadomo, że ta śmierć nie miała bezpośredniego związku z samym pożarem. Sprawę będą teraz szczegółowo badać śledczy, którzy ustalą okoliczności tego makabrycznego odkrycia.

d1lnyv2

Podziel się opinią

Share
d1lnyv2
d1lnyv2