"Make Hummus - Not Walls"

"Wspólne robienie hummusu połączone ze zmywaniem śladów ludzkiej głupoty"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Make Hummus - Not Walls"
WP

"Bojkot Izraela", "Syjonizm to rasizm", "Free Gaza" - takie napisy wymalował ktoś sprayem na elewacji restauracji Tel Aviv. Ściany budynku przy ulicy Poznańskiej zostały zdewastowane przez nieznane osoby już po raz drugi. Koszt odmalowania elewacji poniesie wspólnota mieszkaniowa.

W reakcji na to, Beirut Hummus & Music Bar , wspólnie z restauracją Tel-Aviv zapraszają na "wspólne robienie hummusu połączone ze zmywaniem śladów ludzkiej głupoty".

W programie min.:
- szkoła robienia hummusu wg. beiruckiej i tel-avaviskiej szkoły.
- poczęstunek Libańskim i Izraelskim humusem.
- wspólne czyszczenie śladów wandalizmu.

WP

- Restauracja Tel-Aviv, stała się ostatnio obiektem kilku ataków wandali, którzy upodobali sobie jej mury i szyby jako miejsce do informowania o swoim poglądach ws. konfliktu bliskowschodniego. Jako jej Goście i po prostu warszawiacy nie zgadzamy się na niszczenie czyjegokolwiek mienia w celach politycznych. Dlatego zorganizowaliśmy się i razem umyjemy, to co wandale nabrudzili.- informują organizatorzy wydarzenia, którzy dodają, że "są przeciwko przemocy przeciwko wszystkim niewianym ofiarom bez względu na to czy są Palestyńczykami czy Izraelczykami".

Make Hummus Not Walls Restauracja Tel Aviv, ul. Poznańska 11
24 lipca, godz. 18:00

Przeczytajcie też: **Odzyskiwacz kamienic pozywa aktywistów za interaktywną "Mapę****Reprywatyzacji"**

Podziel się
WP
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP