Trwa ładowanie...
d211jak

Mały Antek został 6-milionowym zwiedzającym Centrum Nauki Kopernik! [GALERIA]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mały Antek został 6-milionowym zwiedzającym Centrum Nauki Kopernik! [GALERIA]
d211jak

"To jest mój najlepszy prezent w te wakacje!" - powiedział 7-letni Antek, który odwiedził Kopernika po raz pierwszy. Razem z rodzicami, Łukaszem i Małgorzatą przyjechali do CNK aż ze Stargardu Szczecińskiego.

W deszczu confetti Antek Pałęga otrzymał Kartę Klubu Kopernika, która pozwala na całoroczny darmowy wstęp do Centrum bez konieczności stania w kolejkach, a także dostęp do przedpremierowych pokazów, warsztatów, wycieczek do niedostępnych miejsc budynku oraz specjalne zniżki. Dodatkowym prezentem od Kopernika był tablet edukacyjny.

Centrum Nauki Kopernik to najbardziej popularna tego rodzaju instytucja w Europie. 5 milionów gości odwiedziło je w ciągu sześciu lat, a co warte podkreślenia frekwencja utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie. W 2015 roku 5-milionowym gościem okazał się Jarosław Tomczykowski z Legionowa, który na co dzień jest studentem Wojskowej Akademii Technicznej. Była to jego inauguracyjna wizyta w Centrum Nauki Kopernik, a przyjechał wraz z mamą i młodszym bratem. Podobnie jak 7-letni Antek Pałęga, nie przypuszczał, że czeka na niego tak nietypowe powitanie.

Przeczytajcie również: Trwa akcja "Lato w mieście". Uwaga! Są jeszcze wolne miejsca

d211jak

Podziel się opinią

Share

d211jak

d211jak