Trwa ładowanie...

„Mam 3 gramy amfetaminy i chcę za nie 190 złotych”. Proponował narkotyki... policjantowi

Zdziwienie 34-letniego Mariusza S. przeogromne

Share
„Mam 3 gramy amfetaminy i chcę za nie 190 złotych”. Proponował narkotyki... policjantowi
dmavper

Mam 3 gramy amfetaminy i chcę za nie 190 złotych - taką propozycję usłyszał policjant z wydziału do walki z przestępczością narkotykową od przypadkowego przechodnia. A wszystko zdarzyło się podczas wykonywania przez funkcjonariuszy czynności operacyjno-rozpoznawczych ukierunkowanych właśnie na zwalczanie przestępczości narkotykowej...

Wczoraj w godzinach popołudniowych policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową przygotowali i przeprowadzili działania operacyjno-rozpoznawcze wokół jednego z bazarów. Posiadali informacje, że w tamtej właśnie okolicy może dochodzić do handlu środkami odurzającymi.

dmavper

Dosłownie po kilku minutach do jednego z policjantów podszedł młody mężczyzna i powiedział: Mam 3 gramy amfetaminy i chcę za nie 190 złotych. Reakcja funkcjonariusza była błyskawiczna, a zdziwienie 34-letniego Mariusza S. przeogromne. Absolutnie nie spodziewał się, że propozycję kupna narkotyków złożył policjantowi . Podczas przeszukania okazało się, że mężczyzna miał przy sobie dwa zawiniątka. W jednym było 1,2 grama marihuany, natomiast w drugim 0,6 grama amfetaminy.

34-latek trafił do policyjnej celi, narkotyki zostały zabezpieczone. Dziś w wydziale do walki z przestępczością narkotykową policjanci skompletują materiał dowodowy, po czym doprowadzą Mariusza S. do prokuratury z wnioskiem o wszczęcie śledztwa z uwagi na usiłowanie handlu narkotykami. Mężczyzna odpowie również za posiadanie środków odurzających.

dmavper

Podziel się opinią

Share
dmavper
dmavper