Trwa ładowanie...
d1zignc
dzieci

„Mamo, Tato, wolę wodę!” - 60 wejściówek do wzięcia!

Fajna, edukacyjna impreza dla dzieciaków i rodziców!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
„Mamo, Tato, wolę wodę!” - 60 wejściówek do wzięcia!
d1zignc

Już 1 grudnia odbędzie się impreza edukacyjna „Ze Zdrojkiem przez cały rok” organizowana w ramach programu „Mamo, Tato, wolę wodę!”. Podczas tej edukacyjnej przygody najmłodsi odbędą podróż przez cztery pory roku, w trakcie której poznają fascynujący świat wody. Impreza odbędzie się w rodzinnym centrum rozrywki Familijni w Warszawie.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 14:30. Do rozdania jest 60 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie! Wszystkich zainteresowanych prosimy o potwierdzanie swojego udziału drogą elektroniczną na adres zdrojek@poczta.multipr.pl do dnia 29 listopada. W treści maila należy podać swoje imię i nazwisko. W odpowiedzi 60 pierwszych osób otrzyma od organizatorów mail z potwierdzeniem oraz szczegółowymi informacjami na temat wydarzenia.

Impreza z wodnym bohaterem programu „Mamo, Tato, wolę wodę!” została przygotowana z myślą o dzieciach i ich rodzicach, którzy chcą spędzić czas na kreatywnej zabawie. Dlatego jeżeli posiadacie dzieci w wieku od 3 do 11 lat, już 1 grudnia, w sobotę możecie się udać do centrum rozrywki Familijni (ul. Traktorzystów 20).

d1zignc

Podczas wydarzenia „Ze Zdrojkiem przez cały rok” na dzieci czekają liczne atrakcje m.in. zabawy i eksperymenty z wykorzystaniem wody, kolorowanki i wycinanki, malowanie buziek oraz moc innych zabaw.

d1zignc

Podziel się opinią

Share
d1zignc
d1zignc