Trwa ładowanie...
d15uygz

Mamy przebój Euro 2012

Podoba Wam się ta piosenka? (wideo)
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mamy przebój Euro 2012
d15uygz

Utwór "Koko Euro Spoko" zespołu Jarzębina został wybrany na oficjalny przebój polskiej reprezentacji na Euro 2012. Finał odbył się wczoraj, na warszawskim Podzamczu.

Jarzębina to zespół ludowy z Kocudzy nieopodal Janowa Lubelskiego. Grupa składa się z samych kobiet, są w wieku 32-82 lata. Tworzą swój zespół już od 23 lat, a na koncie mają wiele nagród. Jarzębina jest jednym z najbardziej znanych śpiewających grup wschodniej Polski. Ich piosenka "Koko Euro Spoko" została wybrana jako przebój Euro 2012.

Wczorajsza impreza, mimo długiego weekendu i możliwości wyjazdu z miasta, zgromadziła sporo mieszkańców stolicy. Przy okazju wyboru przeboju, widzom i zgromadzonym przed sceną warszawiakom przedstawiono też oficjalny skład reprezentacji Polski. Dokonał tego osobiście selekcjoner Franciszek "Franc" Smuda. Pojawiła się również prezydent miasta, Hanna Gronkiewicz Waltz, by powiedzieć kilka zachęcających słów. Warto dodać, że wśród piłkarzy, którzy zagrają na Euro 2012, nie zabraknie chłopaków z Legii.

d15uygz

Posłuchajcie przeboju"Koko Euro Spoko"

d15uygz

Podziel się opinią

Share
d15uygz
d15uygz