Trwa ładowanie...
dla00g8

Mapa Dumy i Wstydu: Praga Południe

Wstyd: hałas nad Wisłą
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mapa Dumy i Wstydu: Praga Południe
dla00g8

Mieszkańcy Saskiej Kępy coraz częściej zgłaszają do naszej Mapy Dumy i Wstydu hałas, z który nie daje im normalnie funkcjonować od kilku miesięcy. Tym razem mieszkańcy nie narzekają tylko na Stadion Narodowy, ale przede wszystkim na nadwiślańskie kluby oraz ich głośno zachowującą się klientelę.

Nie możemy Waszych głosów zignorować, dlaczego ten punkt pojwia się na Mapie. Niedawno w tej sprawie odbyła się także debata w Domu Kultury Saska Kępa zorganizowane przez Stowarzyszenie "Koalicja: Ciszej, proszę!". Czy zgadzacie się z argumentami mieszkańców? A może macie inne zdanie na ten temat? Piszcie w komentarzach albo na redakcja@wawalove.pl

Aparatura nagłaśniająca wystawiona pod gołym niebem i kluby jednocześnie prześcigające się w tym, kto głośniej i dłużej gra, nieustanne dudnienie basów słyszalne po przeciwnej stronie Wisły - pisze nasz czytelnik - Poziom hałasu przekracza wszelkie dopuszczalne normy, w mieszkaniach nie można normalnie funkcjonować, nie można pracować,odpoczywać ani spać. Nad Wisłę przyjeżdżają na gościnne występy okoliczne miejscowości, niektórzy na wielodniowe balangowanie kosztem mieszkańców, ale i miejscowym niewiele brakuje.

dla00g8

Nocne grupowe szwendanie się od jednego do kolejnego wyjącego klubu, pijaństwo, krzyki, jazda samochodów bez tłumików i motocyklistów, najlepiej stadami - dodają mieszkańcy - I tak wygląda Warszawa nad Wisłą od ponad 2 miesięcy. ziękujemy Wam za wielką aktywność przy współtworzeniu mapy .

Wszystkie nurtujące Was problemy zostaną przekazane do Ratusza. Będziemy pilnowali, by je jak najszybciej rozwiązano. Program poświęcony projektowi przez cały okres tworzenia mapy będzie emitowany podczas czwartkowych wydań audycji „Poranek w RDC” o godz. 9:30. Codzienne aktualności będzie można znaleźć u nas, w WawaLove.pl i na naszym fanpejdżu .

Zgłoś swoją propozycję do Mapy Dumy i Wstydu Warszawy!

dla00g8

Podziel się opinią

Share
dla00g8
dla00g8