Trwa ładowanie...

Mapa Dumy i Wstydu: Śródmieście

Wstyd: Zapach moczu pod mostem Poniatowskiego

Mapa Dumy i Wstydu: Śródmieście
d3rasmb

Śródmieście jest dzielnicą, która na naszej Mapie Dumy i Wstydu zebrała do tej pory najwięcej negatywnych głosów. Często wspominacie o moście Poniatowskiego, który jest zarówno chwalony, jak i krytykowany. Waszą dumę wzbudza to, że most jest pięknie odnowiony. Lubicie też przejeżdżać nim nad Powiślem i patrzeć na mijane pociągi na moście średnicowym. Wstydem jednak jest to, co się dzieje pod mostem, po jego śródmiejskiej stronie...

Myślę, że ogromnym wstydem jest smród uryny unoszący się pod mostem Poniatowskiego - pisze jeden z naszych czytelników - Sam most jest pięknie wyremontowany, oświetlony, działają w nim liczne knajpki, sklepy itd. Niestety odkąd pamiętam, a wychowałem się na Powiślu ten problem stale dawał się we znaki. Bez różnicy, czy było tam centrum handlowe Arkady, czy też nie było nic.

Dziś widuję tam setki młodych, dobrze ubranych ludzi i nie chce mi się wierzyć, że wolą oni oddawać mocz na zabytek architektury niż skorzystać z toalety w takich lokalach jak PKP Powiśle, Stacja Mercedes, Berlin - Warszawa - dziwi się nasz czytelnik.

d3rasmb

Zwracacie również uwagę na to, że to miejsce również nie należy do najbezpieczniejszych. Okolica schodów prowadzących do przystanków tramwajowych/autobusowych na moście Poniatowskiego powinna zostać objęta stałym monitoringiem - proponujecie - Często zdarza się, że pijane osoby usiłują dokonywać tam wymuszeń rozbójniczych. Co myślicie na ten temat? Dziękujemy Wam za wielką aktywność przy współtworzeniu mapy . Będziemy publikować kolejne, bardziej i mniej popularne zgłoszenia do Mapy Dumy i Wstydu.

d3rasmb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rasmb