Trwa ładowanie...

Mapa Dumy i Wstydu: Śródmieście

Wstyd: chodniki zastawione autami

Mapa Dumy i Wstydu: Śródmieście
d2wdi3g
d2wdi3g

"Zauważyliście, jak zastawione jest autami Śródmieście Południowe? W wielu miejscach nie da się przejść chodnikiem, bo samochody szczelnie pokrywają miejsca do spacerowania. Kiedy to się zmieni?" - pyta nas nasza czytelniczka i przesyła kolejną pozycję do Mapy Dumy i Wstydu Warszawy.

Niestety, samochodów w Warszawie wciąż przybywa, a kierowcy parkują gdzie popadnie. W Śródmieściu stało się to już poważnym problemem - piesi bardzo często nie mają jak przejść po chodniku, a służby porządkowe zdają się nie dostrzegać problemu. Być może zapowiadany w stolicy car-sharing rozwiąże problem? Jak myślicie?

Dziękujemy Wam za wielką aktywność przy współtworzeniu mapy . *Wszystkie nurtujące Was problemy zostaną przekazane do Ratusza.Będziemy pilnowali, by je jak najszybciej rozwiązano. Program poświęcony projektowi przez cały okres tworzenia mapy będzie emitowany podczas czwartkowych wydań audycji „Poranek w RDC” o godz. 9:30. Codzienne aktualności będzie można znaleźć u nas, w WawaLove.pl i na naszym fanpejdżu .*

d2wdi3g
d2wdi3g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wdi3g