Trwa ładowanie...

Mapa DUMY I WSTYDU Warszawy

Polskie Radio RDC i WawaLove.pl zapraszają do wspólnej akcji!

Share
Mapa DUMY I WSTYDU Warszawy
d28yctd

Słuchacze Polskiego Radia RDC i czytelnicy WawLove.pl mogą wspólnie tworzyć „Mapę Dumy i Wstydu Warszawy”. Powstanie w ten sposób lista obiektów i zjawisk, które podziwiają i polecają warszawiacy oraz tych, które ich szczególnie irytują. Propozycje można zgłaszać już od dziś.

Jak to działa? Jeśli chcemy zgłosić swoją propozycję, wystarczy wejść na stronę "Mapy Dumy i Wstydu Warszawy" (znajdziecie ją na głównej stronie WawaLove.pl, po prawej stronie), nacisnąc czerwony button ZGŁOŚ DUMĘ/WSTYD, a następnie wybrać dzielnicę, kategorię zgłoszenia i zdecydować czy jest to powód do dumy, czy wstydu:

Sprawy, obiekty, miejsca, które stworzą interaktywną „Mapę Dumy i Wstydu” miasta będzie można zgłaszać w następujących kategoriach: bezpieczeństwo, przedszkola i żłobki, służba zdrowia, nieruchomości oraz zwierzęta domowe. Redakcje – internetowa i radiowa – podejmą i rozwiną najciekawsze tematy. Dotrą z kamerą i mikrofonem w polecane oraz najmniej lubiane zakątki stolicy, by z bliska poznać, a potem pokazać to, co jest ważne dla mieszkańców Woli, Ursynowa czy Pragi.

d28yctd

„Mapa Dumy i Wstydu" zostanie więc stworzona przez Was - mieszkańców Warszawy. Chcemy, byście to właśnie Wy wspólnie decydowali o dzielnicach, w których żyjecie. Dzięki Wam pokażemy miejsca, które warto zobaczyć i te, w których warto być, zarekomendujemy usługi, przedszkola, szkoły…

Wszystkie nurtujące Was problemy zostaną przekazane do Ratusza. Będziemy pilnowali, by je jak najszybciej rozwiązano. Program poświęcony projektowi przez cały okres tworzenia mapy będzie emitowany podczas czwartkowych wydań audycji „Poranek w RDC” o godz. 9:30. Codzienne aktualności będzie można znaleźć u nas, w WawaLove.pl.

*Zapraszamy do wspólnego tworzenia MAPY DUMY I WSTYDU WARSZAWY ! *

d28yctd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28yctd
d28yctd