Trwa ładowanie...
dort66s

Mapping 3D i Letnie Kino

Już jutro na Polu Mokotowskim!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mapping 3D i Letnie Kino
dort66s

Co łączy (Muzeum) Chopina i (Centrum) Kopernika z Centrum Nowych Technologii ,,Ochota'' Uniwersytetu Warszawskiego? Oba te projekty i wiele innych w kraju uzyskało wsparcie z Programu Infrastruktura i Środowisko. Efekty realizowanych inwestycji będzie można zobaczyć w wyjątkowym pokazie projekcji multimedialnych już jutro 31 lipca o godz. 21.00 na Polu Mokotowskim, przy pubie Lolek.

Podczas seansu będą wyświetlane trójwymiarowe animacje połączone z projekcją wielkoformatową typu mapping 3D. Po nim będzie można zobaczyć już w zwykłej technologii amerykański dramat "Arbitraż" z Susan Sarandon, Timem Rothem i Richardem Gere.

Organizatorzy chcą za pomocą takiego, spektakularnego festiwalu światła i dźwięku zapoznać się z „mocą efektów” unijnych inwestycji realizowanych w Polsce. Projekcja 3D będzie emitowana przed wyświetleniem filmu.

dort66s

Warto też dodać, że dzięki programowi Infrastruktura i Środowisko tylko na Mazowszu beneficjenci otrzymali już 13,6 mld złotych na realizację 206 projektów infrastrukturalnych.

dort66s

Podziel się opinią

Share
dort66s
dort66s