Trwa ładowanie...
d4hlof3

Mapping 3D „Warszawa światłem malowana” - 250 lat Warszawy w 4 minuty [NASZ PATRONAT]

„Warszawa światłem malowana” – 250 lat Warszawy w 4 minuty [NASZ PATRONAT]
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mapping 3D „Warszawa światłem malowana” - 250 lat Warszawy w 4 minuty [NASZ PATRONAT]
d4hlof3

Już w czwartek, 2 marca w godzinach 18:30-19:30 kamienica u zbiegu Al. Jerozolimskich i Emilii Plater, rozbłyśnie niczym kinowy ekran. Wszystko to za sprawą multimedialnego show, łączącego światło, dźwięk i animację, widzowie zostaną zabrani w podróż do Warszawy sprzed 250 lat. WawaLove.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Multimedialny show 3D „Warszawa Światłem Malowana” to historia niezwykłego miasta opowiedziana w 4 minuty.
Gdziekolwiek się wybierasz – do domu, do kina czy na kawę za znajomymi - zaplanuj swoją trasę tak, żeby chociaż na kilka minut zatrzymać się obok Pasażu Lipińskiego i zobaczyć ten spektakularny pokaz.

Aleje Jerozolimskie z sześcioma rzędami topól, konne tramwaje, tętniący życiem Dworzec Wiedeński, XX – lecie międzywojenne czy czas biznesowego rozwoju ostatnich lat – to tylko niektóre elementy, jakie złożą się na pokaz mappingu. Chcemy opowiedzieć warszawiakom i turystom historię miasta w atrakcyjny i nietypowy sposób. Archiwalne migawki, nastrojowa muzyka i komentarz lektora na pewno przybliżą widzom dzieje miasta.

d4hlof3

*Wstęp na pokaz jest bezpłatny. *

Projekcja odbędzie się między godziną 18:30 a 19:30. Pokaz zostanie powtórzony kilkanaście razy, aby każdy miał szansę go zobaczyć. Poniżej mapa z zaznaczonym miejscem, w którym odbędzie się pokaz.

Przeczytajcie też: Pod Warszawą otworzą tor do driftu. Kierowcy będą nagrywani dronem

d4hlof3

Podziel się opinią

Share

d4hlof3

d4hlof3