Mapping 3D „Warszawa światłem malowana” - 250 lat Warszawy w 4 minuty [NASZ PATRONAT]

„Warszawa światłem malowana” – 250 lat Warszawy w 4 minuty [NASZ PATRONAT]
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mapping 3D „Warszawa światłem malowana” - 250 lat Warszawy w 4 minuty [NASZ PATRONAT]

Już w czwartek, 2 marca w godzinach 18:30-19:30 kamienica u zbiegu Al. Jerozolimskich i Emilii Plater, rozbłyśnie niczym kinowy ekran. Wszystko to za sprawą multimedialnego show, łączącego światło, dźwięk i animację, widzowie zostaną zabrani w podróż do Warszawy sprzed 250 lat. WawaLove.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Multimedialny show 3D „Warszawa Światłem Malowana” to historia niezwykłego miasta opowiedziana w 4 minuty.
Gdziekolwiek się wybierasz – do domu, do kina czy na kawę za znajomymi - zaplanuj swoją trasę tak, żeby chociaż na kilka minut zatrzymać się obok Pasażu Lipińskiego i zobaczyć ten spektakularny pokaz.

Aleje Jerozolimskie z sześcioma rzędami topól, konne tramwaje, tętniący życiem Dworzec Wiedeński, XX – lecie międzywojenne czy czas biznesowego rozwoju ostatnich lat – to tylko niektóre elementy, jakie złożą się na pokaz mappingu. Chcemy opowiedzieć warszawiakom i turystom historię miasta w atrakcyjny i nietypowy sposób. Archiwalne migawki, nastrojowa muzyka i komentarz lektora na pewno przybliżą widzom dzieje miasta.

Wstęp na pokaz jest bezpłatny. 

Projekcja odbędzie się między godziną 18:30 a 19:30. Pokaz zostanie powtórzony kilkanaście razy, aby każdy miał szansę go zobaczyć. Poniżej mapa z zaznaczonym miejscem, w którym odbędzie się pokaz.

Podziel się

Przeczytajcie też:  Pod Warszawą otworzą tor do driftu. Kierowcy będą nagrywani dronem

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.