Trwa ładowanie...

Maraton Warszawski - znamy trasę biegu!

Uczestnicy tegorocznej edycji pobiegną zupełnie nową i wyjątkową drogą

Maraton Warszawski - znamy trasę biegu!
d1c1o9b

Będzie to już 34 edycja Maratonu Warszawskiego. Wystartują wybitni lekkoatleci z całego świata. Czeka ich też nietypowy start.Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali, kiedy organizatorzy ogłoszą dokładną trasę maratonu. Gdy w końcu ją ogłoszono, okazało się, że to spora niespodzianka!

Maraton Warszawski ruszy z Mostu ks. Józefa Poniatowskiego od strony Stadionu Narodowego. Następnie zawodnicy pobiegną al. Jerozolimskimi, skręcą przy palmie na Rondzie de Gaulle’a i ruszą w kierunku Starego Miasta. Pobiegną Nowym Światem, Krakowskim Przedmieściem, miną m.in. Grób Nieznanego Żołnierza, dalej nad samą trasą W-Z, w stronę Wisłostrady. Kierować się będą w stronę Wisłostrady. Później zawodnicy pobiegną Wybrzeżem Gdańskim, biegnąc w
kierunku Mostu Śląsko-Dąbrowskiego. Następnie pod mostem Poniatowskiego, pod wiaduktami Trasy Siekierkowskiej, w kierunku Sadyby. Kolej na al. Wilanowską, aż do rezerwatu Las Natoliński. Następnie przez teren Kolegium Europejskiego, ul. Nowoursynowską, al. KEN, pod Doliną Służewiecką aż na Mokotów. Dalej stacja metra Wilanowska, ul. Puławską na plac Unii Lubelskiej. Al. Ujazdowskie, Plac Trzech Krzyży, Nowy Świat i powrót na most Poniatowskiego. Teraz tylko Wał Miedzeszyński, wybrzeże Szczecińskie i błonia Stadionu Narodowego. Koniec - pierwsza barma Stadionu narodowego.

Wszelkie szczegóły (w tym zapisy) znajdziemy TUTAJ

d1c1o9b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1c1o9b