Trwa ładowanie...
d3b58x0

Marihuana i konopie w mieszkaniu na Ursynowie [ZDJĘCIA]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marihuana i konopie w mieszkaniu na Ursynowie [ZDJĘCIA]
d3b58x0

Policjanci zabezpieczyli marihuanę oraz liście i łodygi pochodzące prawdopodobnie z uprawy konopi, w mieszkaniu na Ursynowie. 19-letniemu Marcinowi Ch. grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Przeczytajcie też: 17-latek narkotyki schował w skarpecie

Mundurowi z ursynowskiego komisariatu dostali zgłoszenie około godziny 23:00.Chodziło o zakłócenie ciszy nocnej. Gdy pojawili się w mieszkaniu, zastali tam 19-letniego Marcina Ch. Podczas rozmowy wyczuli charakterystyczny zapach marihuany . Postanowili przeszukać mieszkanie.

d3b58x0

Okazało się, że w jednym z pokoi znajduje się plastikowy pojemnik ze śladową ilością roślinnego suszu. W szafce zaś znajdowały się elektroniczne wagi oraz woreczki strunowe. Policjanci zabezpieczyli także słoik z roślinnym suszem, a w lodówce odkryli torebki z łodygami i liśćmi o charakterystycznym zapachu.

Na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowo-śledcza, która przeprowadziła oględziny i zabezpieczyła miejsce, gdzie mogły być uprawiane konopie. Marcin Ch. został zatrzymany przez policjantów, a odnalezione w jego mieszkaniu substancje i przedmioty zabezpieczono do sprawy. Sprawą zajęli się policjanci z ursynowskiego wydziału zwalczającego przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu.

Policjanci przedstawili już 19-latkowi zarzuty. Mężczyzna odpowie za posiadanie ponad 20 gramów marihuany oraz uprawę konopi. Może mu grozić kara do 3 lat więzienia.

d3b58x0

Podziel się opinią

Share

d3b58x0

d3b58x0