Trwa ładowanie...
d1mww65

Marsz KOD Niepodległości. Kijowski: "nie planowaliśmy żadnej prowokacji 11 listopada"

Lider KOD podkreślił, że trasa marszu zwolenników KOD została wytyczona tak, aby nie przecinała się z trasą Marszu Niepodległości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marsz KOD Niepodległości. Kijowski: "nie planowaliśmy żadnej prowokacji 11 listopada"
d1mww65

- Nie planowaliśmy żadnej prowokacji - mówi Mateusz Kijowski, odnosząc się do słów szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka, który stwierdził, że dzięki jego wypowiedziom organizatorzy marszu Komitetu Obrony Demokracji "wycofali się z prowokacji". Lider KOD podkreślił, że trasa marszu zwolenników KOD została wytyczona tak, aby nie przecinała się z trasą Marszu Niepodległości.

Pytany o charakter 11-listopadowych pochodów, Zbigniew Girzyński podkreślił, że wszystkie są polityczne, również marsz KOD. - Każdy marsz ma charakter polityczny, bo za każdym z nich jakieś środowisko stoi - mówi były poseł.

- Oczywiście policja będzie przygotowana, żeby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim tym, którzy będą manifestowali. Jest problem, który polega na tym, że jest środowisko, które jest bardzo konfrontacyjne wobec organizatora Marszu Niepodległości, które przechytrzyło organizatorów Marszu Niepodległości - powiedział w Błaszczak w „Sygnałach Dnia”.

d1mww65

Prowadzący program przypomniał słowa polityka o tym, że manifestacja KOD może się skończyć prowokacją. - I myślę, że dzięki moim wypowiedziom organizatorzy wycofali się z prowokacji - poinformował szef MSWiA, Błaszczak.

Przeczytajcie również: Świątynia Opatrzności Bożej. Tysiące ludzi podczas pierwszej mszy [GALERIA]

Podziel się

Podziel się opinią

Share

d1mww65

d1mww65
d1mww65