Trwa ładowanie...

Marsz Niepodległości 2015. Spot zapowiadający wydarzenie

Zdjęcia i muzyka robią wrażenie.

Marsz Niepodległości 2015. Spot zapowiadający wydarzenie
d3oau4f
d3oau4f

DarOs Studio przygotowało spot zapowiadający tegoroczny Marsz Niepodległości. Tym razem reklamowany jest jako „największy marsz patriotyczny w Europie”.

Każda edycja wydarzenia wzbudza kontrowersje i wywołuje skrajne opinie, ale chętnych do udziału w marszu nie brakuje. W ubiegłym roku przez ulice Warszawy przemaszerowało 40 000 uczestników.

Marsz Niepodległości został zainicjowany przez narodową Młodzież Wszechpolską i Obóz Narodowo-Radykalny. Od 2011 jego organizatorem jest Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, do którego należą m.in. działacze tych organizacji, którzy deklarują, iż Marsz Niepodległości ma być elementem świętowania obchodów Narodowego Święta Niepodległości, demonstracją przywiązania do polskiej tradycji i patriotyzmu. Jednak co roku wydarzenie to kończy się zwykle zamieszkami i konfliktem między policją a uczestnikami marszu.

W spocie zapraszającym na tegoroczną edycję można na chwilę zapomnieć o kontrowersjach wokół marszu. Profesjonalne ujęcia i wymowna muzyka robią wrażenie. Zobaczcie.

Przeczytaj też:

d3oau4f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3oau4f