Marszałek Senatu Stanisław Karczewski o starcie na prezydenta Warszawy: nie mówię ani "tak", ani "nie"

Karczewski podkreślił, że ma wiele pomysłów na Warszawę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marszałek Senatu Stanisław Karczewski o starcie na prezydenta Warszawy: nie mówię ani "tak", ani "nie"

- Jeśli stwierdzimy w gronie politycznym, że moja kandydatura na prezydenta Warszawy jest dobra dla Warszawy i Polski to wystartuję - powiedział w poniedziałek marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Karczewski pytany przez Konrada Piaseckiego w Radiu Zet, czy wystartuje na prezydenta Warszawy powiedział, że to prawdopodobne. "Ja nie mówię ani tak, ani nie"- podkreślił. "Jeśli stwierdzimy w gronie politycznym, że to jest dobre dla Warszawy, dobre dla Polski - to tak, ale jeśli nie, no to nie. Zobaczymy, tak albo nie" - zaznaczył Karczewski.

Podkreślił, że ma wiele pomysłów na Warszawę. "Muszę powiedzieć, że dziesiątki osób się zwracają do mnie z naprawdę super pomysłami na Warszawę" - zaznaczył.

Dodał, że jest związany z Warszawą. "Tu się urodziłem, tu się uczyłem, tu się wychowywałem" - mówił. Dodał, że mieszkał i wychowywał się bardzo blisko prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. "Może z kilometr od pana prezesa mieszkałem, chodziliśmy do tego samego liceum jak się okazało" - podkreślił.

Źródło: PAP 

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: 19 wniosków o ukaranie, 36 osób wylegitymowanych. Policja podsumowuje kontrmiesięcznicę

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.