Trwa ładowanie...

Masz zdolności paranormalne? Możesz zgarnąć milion Euro!

Trzeba udowodnić tylko, że ma się umiejętności nadprzyrodzone!

Masz zdolności paranormalne? Możesz zgarnąć milion Euro!
d4e5qft

Każdy z nas słyszał chyba o kimś, kto ma zdolności paranormalne. Kiedyś, w latach osiemdziesiątych można było przeczytać w mediach o Joasi Gajewskiej, która miała duże umiejętności telekinetyczne. Nigdy ich naukowo nie udowodniono. Nigdy też nie płacono za takie zdolności. Teraz jest okazja, by to wykorzystać i zgarnąć niezłą sumkę!

Milion euro - taka jest nagroda dla osoby, która pierwsza udowodni, że ma umiejętności paranormalne ogłosił warszawski Klub Sceptyków Polskich. Zgłoszenia przyjmowane są od 1 października. Szansę ma każdy warszawiak!

By zdobyć Nagrodę Syzyfa – bo taka jest jej oficjalna nazwa – kandydat musi udowodnić, że ma umiejętności nadprzyrodzone.

d4e5qft

Takie rzekome umiejętności to na przykład jasnowidzenie, telekineza – czyli poruszanie obiektami na odległość, czytanie aury, czy wykazanie wiarygodności horoskopów, a więc czy gwiazdy mówią coś o naszych cechach charakteru - mówi jeden z testujących, prof. Betz.

Najpierw trzeba przejść test próbny. Istnieje bowiem niewielka statystyczna możliwość, że ktoś odniesie sukces dzięki przypadkowi. Jest tak na przykład wtedy, gdy różdżkarze próbują wykryć podziemne żyły wodne. Podczas takiego testu eksperymentatorzy zakopują rury, a zadaniem różdżkarza jest precyzyjne wskazanie, w których miejscach one się znajdują.

Kandydat najpierw powinien zgłosić swój pomysł, a eksperci Klubu ustalą, czy twierdzenie kandydata da się przetestować eksperymentalnie. Jeśli tak, to wpłaca on 50 euro wpisowego (ma to odstraszyć dowcipnisiów) i podchodzi do próby. Musi się jednocześnie zgodzić na to, że przebieg i wyniki eksperymentu z jego udziałem zostaną upublicznione.

Gdy kandydat przejdzie pomyślnie test, jedzie do Belgii na kolejną próbę - jej pomyślny wynik gwarantuje Nagrodę Syzyfa, czyli milion euro! Nagrodę Syzyfa można zdobyć do końca września 2013. Szczegóły konkursu znajdziemy na STRONIE internetowych Klubu Sceptyków Polskich.

d4e5qft

Wiemy, że w Warszawie nie brakuje osób, które potrafią lewitować. Codziennie czytamy o takich przypadkach na stronie straży miejskiej lub drogówki. Jak myślicie - są w Warszawie osoby, które mają zdolności paranormalne i potrafią je udowodnić? Wierzycie w takie zdolności?

d4e5qft
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4e5qft