Trwa ładowanie...

Matsuri - Piknik z Kulturą Japońską na Torwarze

Przymierz kimono, posłuchaj japońskiej muzyki, zobacz szermierkę w wykonaniu grupy Kamui, która układała choreografię do filmu "Kill Bill". Wstęp wolny

Matsuri - Piknik z Kulturą Japońską na Torwarze
d2fnb4m
d2fnb4m

Związek Pracodawców SHOKOKAI, Klub Japoński w Polsce i Ambasada Japonii zapraszają 30 maja do hali Torwar na „Matsuri – Piknik z kulturą japońską”.

- Na Torwarze po raz kolejny na jeden dzień zapanuje duch Japonii – także w tym roku przygotowanych jest wiele atrakcji dla uczestników w każdym wieku - mówią organizatorzy. W tym roku na gości czekają m.in.: dynamiczne *występy bębniarzy z zespołu Taiko Connection oraz tancerzy z japońskiego zespołu MASHU i Sakuramai Poland, pokazy sztuk walki, muzyka japońska, zarówno współczesna jak i tradycyjna. *

Z Japonii przyjeżdża grupa Kamui, która zajmuje się szermierką i układała choreografię do wielu filmów, w tym do „Kill BillQuentina Tarantino.

Chętni przymierzą oryginalne letnie kimonayu*kata, spróbują swoich sił w sztukach walki i żonglerce, a także otrzymają na pamiątkę swoje imię wykaligrafowane po japońsku.* Będzie można zażyć chwili relaksu przy czarce znakomitej zielonej herbaty. Amatorzy podróżowania uzyskają wiele ciekawych informacji o atrakcjach Kraju Kwitnącej Wiśni.

d2fnb4m

Z myślą o dzieciach przygotowane bęąę rozmaite gry i zabawy japońskie. Na miłośników kulinariów czekać będą zaś rozmaite smakołyki, także te, które nie są zazwyczaj dostępne w standardowym menu restauracji w Warszawie.

30 maja (sobota) 2015, godz. 11.30 - 19.00
Torwar, Warszawa

Wstęp wolny

d2fnb4m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fnb4m