Trwa ładowanie...
dfjtwos

Mazowieckie. Prowadzący "Chwdp.tv" zatrzymany za nawoływanie do przestępstwa

Policja zatrzymała mężczyznę, który prowadził w internecie profil oraz kanał o nazwie "Chwdp.tv". Piotr B. podejrzany jest o nawoływanie do popełnienia przestępstw na policjantach. W środę usłyszy zarzuty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mazowieckie. Mężczyzna został zatrzymany za nawoływanie do przestępstwa
Mazowieckie. Mężczyzna został zatrzymany za nawoływanie do przestępstwa (East News, Fot: Zbyszek Kaczmarek, REPORTER)
dfjtwos

Piotr B. został zatrzymany we wtorek w Legionowie (woj. mazowieckie) w związku z opublikowanym w internecie nagraniem. Informację o zatrzymaniu potwierdził PAP rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak.

Mężczyzna na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikował film. Miał w nim nawoływać do popełnienia przestępstw na funkcjonariuszach oraz zbierać informacje dotyczące miejsc zamieszkania policjantów.

Mazowieckie. Zarzuty dotyczą nawoływania do przestępstwa

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z wydziału dochodzeniowo - śledczego Komendy Stołecznej Policji. Przeszukano również jego mieszkanie.

Podejrzany noc spędził w policyjnym areszcie. W środę będą prowadzone dalsze czynności. Piotr B. usłyszy w środę zarzuty z artykułu 255 kodeksu karnego, dotyczące nawoływania do przestępstwa. Prokuratura zdecyduje, czy zastosowane zostaną ewentualne środki zapobiegawcze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dfjtwos

Podziel się opinią

Share
dfjtwos
dfjtwos