Trwa ładowanie...
holderName

Mazowsze. Policjanci grupy SPEED ujawnili ponad 900 wykroczeń. Posypały się mandaty

Funkcjonariusze z mazowieckiego oddziału grupy SPEED w ciągu tygodnia odnotowali 914 wykroczeń. Aż 693 dotyczyło przekroczenia prędkości. Łącznie policjanci wystawili ponad 787 mandatów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mazowsze. Mandaty za naruszenie przepisów
Mazowsze. Mandaty za naruszenie przepisów
holderName

Mazowieccy policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Podsumowali najbardziej niebezpiecznie i agresywne działania kierowców tylko z ostatniego tygodnia. Ich wyłapywaniem od ponad roku zajmują się funkcjonariusze z grupy SPEED.

Pracowity tydzień mazowieckich policjantów

Łącznie w ciągu ostatniego tygodnia w woj. mazowieckim odnotowano 914 wykroczeń. 693 dotyczyło przekroczenia dopuszczalnej prędkości, z czego w 26 przypadkach kierowcy mieli na liczniku o ponad 50 km/h więcej, niż to możliwe i w dodatku w terenie zabudowanym.

holderName

Przeczytaj: Warszawa. Policyjny pościg za oplem. Padły strzały

Jedno z takich naruszeń miało miejsce na terenie gminy Troszyn w powiecie ostrołęckim. Tam kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość o blisko 90 km/h. W terenie zabudowanym miał 138 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy oraz otrzymał 10 punktów karnych i 500 zł mandatu.

Podwyżki dla posłów. Paweł Kowal zmienia zdanie. "Po przemyśleniu jeszcze raz"

Przeczytaj: Warszawa. Policyjny pościg za oplem. Padły strzały

holderName

Mazowsze. Mandaty za naruszenie przepisów

Łącznie stróże prawa nałożyli ponad 787 mandatów. W 26 przypadkach sprawa została skierowana do sądu. Mundurowi zatrzymali 28 praw jazdy i 50 dowodów rejestracyjnych. 2 kierowców prowadziło pojazd mimo zakazu, a 7 zrobiło to pod wpływem alkoholu.

Przeczytaj również: Warszawa. Kierował autem bez uprawnień. Miał heroinę w kieszeni i amfetaminę w skarpecie

Policjanci zapowiadają, że nie będzie żadnej taryfy ulgowej dla osób, którym droga myli się z torem wyścigowym. "Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami i każdy uczestnik ruchu drogowego ma prawo na niej czuć się bezpiecznie" - przypominają funkcjonariusze.

holderName

Źródło: policja.gov.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName