Trwa ładowanie...

McDonald's uruchamia nocne dostawy do domu

Na razie jedynie w weekendy i tylko w niektórych warszawskich dzielnicach
Share
McDonald's uruchamia nocne dostawy do domu
d2qeius

McDonald's testuje nową usługę. Burgery ze znanego fast foodu można już zamówić do domu - również w godzinach nocnych. Na razie oferta jest ograniczona do kilku warszawskich dzielnic i da się z niej skorzystać tylko w weekendy. Zamówić jedzienie w ten sposób można za pośrednictwem serwisu FoodPanda.

Zauważyliśmy, że oferta gastronomiczna Warszawy jest bardzo bogata za dnia. W nocy jest zupełnie inaczej- mówi Michał Rokosz, dyrektor zarządzający FoodPanda na rynkach CEE - Dlatego we współpracy z siecią McDonald's uruchomiliśmy nową usługę: McDonald's nocą.

Zobacz także: Warsaw Restaurant Week(end). Zjemy taniej w dobrych restauracjach

Na początku z nocnych dostaw będą mogli skorzystać mieszkańcy jedynie kilku miejsc w Warszawie - Śródmieścia, Saskiej Kępy, Mokotowa i Starej Ochoty. Dostawa będzie możliwa w piątek i sobotę do godziny 4.00 rano, klienci będą mogli zamówić wszystkie dania z klasycznej oferty McDonald's. Opłata za dowóz wynosi 5 zł, a deklarowany czas dostawy to maksymalnie 30 min. Nocne zlecenia jak na razie obsługuje tylko McDonald's zlokalizowany na Dworcu Centralnym.

d2qeius

*W serwisie FoodPanda dostawę nocą oferuje jeszcze siedem restauracji, zamawiać w nich można głównie pizze i hamburgery. *

d2qeius

Podziel się opinią

Share
d2qeius
d2qeius