Trwa ładowanie...
d1d1cpa

Mecz Polska - Portugalia. Strefy kibica w Warszawie

Zobaczcie, gdzie w sporym gronie można obejrzeć spotkanie biało-czerwonych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mecz Polska - Portugalia. Strefy kibica w Warszawie
d1d1cpa

Wielkimi krokami zbliża się najważniejszy od 34 lat mecz dla piłkarskiej reprezentacji Polski. O 21.00, na Stade Velodrome w Marsylii zabrzmi pierwszy gwizdek w starciu z Portugalią. Mimo, że ratusz zrezygnował z oficjalnej strefy kibica, różne inne instytucje pozwalają na wspólne oglądanie meczów w plenerze dla kibiców w Warszawie. Zobaczcie, gdzie w sporym gronie można obejrzeć spotkanie biało-czerwonych.

Plażowa

Wszystkie mecze Mistrzostw Europy można obejrzeć w "Plażowej", ul. Wybrzeże Szczecińskie 1. Klub zapewnia wielki telebim oraz leżaki. Warszawiacy tłumnie stawiają się w tym miejscu także z własnymi kocami i leżakami. Za piwo zapłacimy ok. 10 zł.

d1d1cpa

Cafe Baobab

Telebim zostanie rozstawiony w ogródku przy ul. Francuskiej. Każdy będzie mógł obejrzeć oraz zamówić sobie coś dobrego z kuchni afrykańskiej. Wstęp wolny.

Cena piwa 8-10 zł. Za tym w menu przekąski, sałaty i dania główne.

Hocki Klocki

Także Hocki Kolcki, które znajdują się na bulwarach wiślanych, organizują wspólne oglądanie meczu. Klub udostępnia duży telewizor oraz nagłośnienie. Piwo w cenie 10 zł.

d1d1cpa

Food Port

Wszystkie mecze Euro2016 będzie można zobaczyć w Food Porcie. Na bulwarach wiślanych stanie telebim telewizor 65 calowy. Wstęp jest wolny, a w food truckach można zakupić napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Piwo kosztuje ok. 10 zł, jedzenie 15-30 zł w zależności od miejsca.

Beach Bar by Głębokie

Całe Euro w plenerze można zobaczyć także w Beach Bar by Głębokie. Specjalne miejsce, gdzie będzie można oglądać biało-czerwonych, a także inne reprezentacje, zostało stworzone przy ul. Wioślarskiej 6.

d1d1cpa

Muzeum Etnograficzne

Wszystkie mecze Polaków będą transmitowane na dużym ekranie w muzeum przy ul. Kredytowej. Dodatkowo na miejscu będzie można zakupić przekąski, cydr oraz piwo. Wstęp z biletem do muzeum (20 zł normalny / 10 zł ulgowy). W czasie Euro będzie trwała też wyjątkowa wystawa "Futbolove historie".

Bar Agrykola

Mistrzostwa Europy pod chmurką. Swoje miejsce przygotowuje także Bar Agrykola. Na świeżym powietrzu możemy wypić piwko, zamówić kiełbaskę i oglądać mecze. Strefa jest otwarta aż do finały 10 lipca. Poza tym bar jest czynny do godz. 5 rano, więc nawet jeżeli chcemy świętować zwycięstwo, możemy śmiało zostać na Agrykoli.

d1d1cpa

Royal Wilanów

Ekran na Euro zostanie także ustawiony w centrum handlowo-biurowym Royal Wilanów. W czasie przerw będzie można skorzystać z usług punktów gastronomicznych, ze sportowej strefy, zagrać w bule, spróbować swych sił na ściance wspinaczkowej, a nawet rozegrać turniej na mini-boisku do piłki nożnej.

Przylądek Miami Wars

Wybrane mecze Euro 2016, w tym na pewno spotkania Polaków, zobaczymy w Przylądku Miami Wars. Poza tym możemy zamówić tam piwo, drinka lub spróbować dobrego jedzenia.

d1d1cpa

Cud nad Wisłą

W Cudzie również możemy kibicować. Obejrzymy tam przede wszystkim mecze Polaków, ale klub będzie zapewne organizował także wspólne oglądanie dalszych etapów rozgrywek. Piwo wyniesie nas ok. 14 zł.

Multikino

Mecze możemy oglądać także na wielkim ekranie w Multikinie. Specjalne strefy kibica przygotowano w Multikinach na Ursynowie, Targówku i w Złotych Tarasach. Żeby tam się dostać trzeba kupić w kasie specjalny zestaw kibica za 29,9 zł i wtedy otrzymamy jedną wejściówkę na wybrany przez nas mecz.

d1d1cpa

Mecz można także oglądać w w miejscu "Plażówka Ursus", gdzie ustawiony zostanie duży telebim.

Źródło: (warszawa.naszemiasto.pl)

Przeczytaj też: Awaria systemu przeciwpożarowego. Ewakuacja 200 osób

d1d1cpa

Podziel się opinią

Share

d1d1cpa

d1d1cpa