Trwa ładowanie...
dzeb0zv

Meczet obrzucony świńskimi głowami. Policja zatrzymała podejrzaną

Jeszcze dziś prokurator ma podjąć decyzję o postawieniu ewentualnych zarzutów kobiecie, podejrzewanej o sprofanowanie meczetu na stołecznej Ochocie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meczet obrzucony świńskimi głowami. Policja zatrzymała podejrzaną
dzeb0zv

Kilka dni temu na Ochocie doszło do nietypowego zdarzenia. Kobieta rozrzuciła w meczecie oraz jego okolicy łby świń . Zwierzęta te uznawane są przez wyznawców islamu za zwierzęta nieczyste. 29-letnią kobietę zatrzymali w środę stołeczni policjanci.

Jak Informuje policja , podejrzaną udało się zatrzymać na terenie Warszawy. Sprawczynię wcześniej zarejestrowały kamery monitoringu. Zdarzenie obserwował też świadek. Kobieta nie została jeszcze przesłuchana. Według informacji nieoficjalnych, 29-latka wysłała do jednej z komercyjnych stacji telewizyjnych list, w którym tłumaczy, że to co zrobiła było tylko artystycznym wyrazem zawodu miłosnego, jaki przeżyła. Jej wybrankiem miał być muzułmanin.

Jeśli śledczy uznają, że kobieta dopuściła się obrazy uczuć religijnych, będą jej grozić nawet dwa lata więzienia.

dzeb0zv

Ośrodek Kultury Muzułmańskiej na Ochocie pełni funkcję siedziby Związku Wyznaniowego Ligi Muzułmańskiej. Znajduje się w nim sala modlitwy z zapleczem, sala wykładowa, sale dydaktyczne, sala wystawowa, sportowa oraz internetowa, biblioteka muzułmańska, przedszkole i sklepik.

Zobaczcie: Tak wygląda nowy meczet w Warszawie*[WIDEO]*

dzeb0zv

Podziel się opinią

Share
dzeb0zv
dzeb0zv