ycipk-1tv5jk

Menu za 39 złotych. Ogólnopolska akcja "Apetyt na miasto" w warszawskich restauracjach

"Cena obejmuje trzydaniowe menu, przygotowane wyjątkowo na tę okazję przez polskich mistrzów kulinarnych"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Menu za 39 złotych. Ogólnopolska akcja "Apetyt na miasto" w warszawskich restauracjach
ycipk-1tv5jk

Ponad 120 restauracji, kuchnie z całego świata i vouchery na posiłki w najlepszych lokalach – to wszystko dostępne będzie w ramach festiwalu miejskiego „Apetyt na miasto”, który odbędzie się wiosną w największych polskich miastach - Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i Trójmieście. Akcja, ma na celu propagowanie jedzenia w restauracjach jako sposobu na życie i spędzania czasu w mieście. Kulinarna uczta potrwa przez cały tydzień, od 20 do 26 kwietnia.

Restauracje na czas festiwalu przygotują specjalne menu festiwalowe za 39 złotych. W Warszawie w Apetycie na miasto z akcją współpracują miedzy innymi takie restauracje jak Miłość, Znajomi Znajomych, Varso Vie, Z57, Żywiciel a także Warszawa Powiśle czy Syreni Śpiew.

- Aby wziąć udział w akcji, wystarczy wejść na stronę apetytnamiasto.pl , zarezerwować stolik w wybranej restauracji i zakupić voucher festiwalowy za 39 złotych – cena obejmuje trzydaniowe menu, przygotowane wyjątkowo na tę okazję przez polskich mistrzów kulinarnych - mówi Wawalove.pl Aleksandra Pawlińska, organizator akcji. Pełna lista restauracji, w podziale na poszczególne miasta jest dostępna na stronie wydarzenia.

ycipk-1tv5jk

Partnerami akcji zostały także inne firmy, które oferują zniżki na swoje usługi, m.in. na dojazd do restauracji czy na zakup voucherów. Szczegóły znajdziecie na stronie organizatora.

- Stawiamy na smak, klimat i zdrowie, bo jedzenie to ważna część kultury. Chcemy zachęcić młodych ludzi do częstszego wychodzenia z domu i wybierania dobrych, sprawdzonych restauracji. Podobne projekty cieszą się dużym powodzeniem na zachodzie, gdzie na stałe wpisały się już w miejski kalendarz imprez - dodaje Pawlińska.

Zobacz także: Co z "Pubem Pod Pstrągiem"? "Najwcześniej w czerwcu"

Podziel się
ycipk-1tv5jk
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1tv5jk

ycipk-1tv5jk
ycipk-1tv5jk