Trwa ładowanie...

Menu za 39 złotych. Ogólnopolska akcja "Apetyt na miasto" w warszawskich restauracjach

"Cena obejmuje trzydaniowe menu, przygotowane wyjątkowo na tę okazję przez polskich mistrzów kulinarnych"

Share
Menu za 39 złotych. Ogólnopolska akcja "Apetyt na miasto" w warszawskich restauracjach
d4k1nkm

Ponad 120 restauracji, kuchnie z całego świata i vouchery na posiłki w najlepszych lokalach – to wszystko dostępne będzie w ramach festiwalu miejskiego „Apetyt na miasto”, który odbędzie się wiosną w największych polskich miastach - Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i Trójmieście. Akcja, ma na celu propagowanie jedzenia w restauracjach jako sposobu na życie i spędzania czasu w mieście. Kulinarna uczta potrwa przez cały tydzień, od 20 do 26 kwietnia.

Restauracje na czas festiwalu przygotują specjalne menu festiwalowe za 39 złotych. W Warszawie w Apetycie na miasto z akcją współpracują miedzy innymi takie restauracje jak Miłość, Znajomi Znajomych, Varso Vie, Z57, Żywiciel a także Warszawa Powiśle czy Syreni Śpiew.

- Aby wziąć udział w akcji, wystarczy wejść na stronę apetytnamiasto.pl , zarezerwować stolik w wybranej restauracji i zakupić voucher festiwalowy za 39 złotych – cena obejmuje trzydaniowe menu, przygotowane wyjątkowo na tę okazję przez polskich mistrzów kulinarnych - mówi Wawalove.pl Aleksandra Pawlińska, organizator akcji. Pełna lista restauracji, w podziale na poszczególne miasta jest dostępna na stronie wydarzenia.

d4k1nkm

Partnerami akcji zostały także inne firmy, które oferują zniżki na swoje usługi, m.in. na dojazd do restauracji czy na zakup voucherów. Szczegóły znajdziecie na stronie organizatora.

- Stawiamy na smak, klimat i zdrowie, bo jedzenie to ważna część kultury. Chcemy zachęcić młodych ludzi do częstszego wychodzenia z domu i wybierania dobrych, sprawdzonych restauracji. Podobne projekty cieszą się dużym powodzeniem na zachodzie, gdzie na stałe wpisały się już w miejski kalendarz imprez - dodaje Pawlińska.

d4k1nkm

Podziel się opinią

Share
d4k1nkm
d4k1nkm