Trwa ładowanie...

Męskie pumpy na salonach!

Nosi je Wojewódzki, Majewski i Woliński

Męskie pumpy na salonach!
dohepqz
dohepqz

Moda na spodnie z obniżonym krokiem przyszła do Polski w 2008 roku. Alladynki były wybierane wówczas głównie przez kobiety, miały z reguły szerokie nogawki, zwężane u samego końca. Od tego czasu zdążyły wyjść już z mody oraz powrócić w nowym, tym razem także męskim wydaniu!

Najpopularniejsze w tym sezonie są spodnie szerokie do kolan, a niżej przylegające do nogi. Pumpy powinny być wykonane z eleganckich i raczej cienkich materiałów. Powinny być jednolite i raczej w ciemnych kolorach. Arabskie esy-floresy to już "so last season", teraz króluje pumpowa elegancja! Spodnie z obniżonym krokiem przestały już uchodzić za ubranie typowo sportowe. W pumpach występuje się teraz na oficjalnych imprezach.

W spodniach tych w ostatnich dniach pokazał się Dawid Woliński, a zaraz za nim także Kuba Wojewódzki, Maciej Rock w telewizyjnym show, Bogusław Kaczmarczyk czy Szymon Majewski. Zobaczcie w galerii poniżej, jakie pumpy wybrali i jak się w nich prezentują.

Co ciekawe, ankiety mówią, że ten typ spodni uważany jest jako jeden z najmniej seksownych elementów garderoby u płci przeciwnej, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Skąd więc niesłabnąca popularność tego typu spodni? Trzeba ją chyba przypisać wygodzie oraz... modzie.

dohepqz

A co Wy o nich myślicie? Panowie, czy bylibyście skłonni kupić sobie takie spodnie? Drogie Panie, czy takie spodnie u mężczyzn są sexy?

dohepqz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dohepqz