Trwa ładowanie...
d2beo1o

Metamfetamina w salonie gier. "Przy stole odmierzano akurat porcję"

Nocna akcja policji
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Metamfetamina w salonie gier. "Przy stole odmierzano akurat porcję"
d2beo1o

Pięciu zatrzymanych, zabezpieczone narkotyki oraz kilka azjatyckich paszportów i kart pobytu na terenie Polski. To bilans nocnej akcji policjantów z Piaseczna. Dzisiejszej nocy niespodziewanie odwiedzili jeden z salonów gier.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego prowadzili działania operacyjne na terenie gminy Lesznowola. Obserwacji poddano między innymi jeden z salonów gier hazardowych, niedostępny jak się okazało dla „przypadkowych” osób. - Policjanci niespodziewanie weszli do lokalu, pokonując między innymi elektroniczne zabezpieczone drzwi. Kompletnie zaskoczeni mężczyźni nie tylko zajmowali się grą na automatach. Przy jednym ze stołów na elektronicznej wadze odmierzano akurat porcję metaamfetaminy - relacjonują mundurowi.

Zabezpieczono w sumie ponad 7 gramów narkotyku , a jedną z zapakowanych już porcji narkotyku mundurowi odnaleźli w „rynnie” na wygraną znajdującą się w jednym z automatów.

d2beo1o

Zatrzymano łącznie 5 mężczyzn pochodzących z Wietnamu w wieku od 21 do 44 lat. Ujawniono też kilka azjatyckich paszportów oraz kart pobytu na terenie Polski nie należących do zatrzymanych osób.

Przeczytajcie też: Potężny fragment dachowego gzymsu oderwał się od budynku i runął na chodnik

d2beo1o

Podziel się opinią

Share
d2beo1o
d2beo1o