Trwa ładowanie...

Metro Warszawskie ogłosiło przetarg na handel na II linii

Oferty składać można do 11 marca

Metro Warszawskie ogłosiło przetarg na handel na II linii
d3oplnh
d3oplnh

Metro Warszawskie ogłosiło przetarg na wynajem pomieszczeń handlowo-usługowych na stacjach centralnego odcinka II linii kolejki podziemnej. Do wynamu jest 47 lokali, a oferty składać można do 11 marca 2015 roku.

Na siedmiu nowych stacjach centralnego odcinka II linii metra zaplanowano 51 lokali. Cztery z nich zarezerwowano na punkty obsługi pasażera. Łączna przestrzeń handlowo-usługowa to 2500 m kw. Największą powierzchnią handlową dysponuje stacja przy Dworcu Wileńskim. Z kolei najwięcej lokali będzie przy Stadionie Narodowym.

Ile lokali na której stacji?

Na stacji C-14 Stadion Narodowy jest ich 13. Po siedem znajduje się na stacjach C-9 Rondo Daszyńskiego, C-12 Nowy Świat – Uniwersytet i C-15 Dworzec Wileński. Pięć lokali otworzy się na C-13 Centrum Nauki Kopernik, a cztery na C-10 Rondo ONZ. Największy lokal (311,96 m kw.) znajduje się na stacji Dworzec Wileński, a najmniejszy(11,24 m kw.) na Stadionie Narodowym.

d3oplnh

Piekarnie, sklepy i zakłady usługowe

Według specyfikacji, w lokalach mają sie znaleźć piekarnie, usługi ekspresowe (takie jak usługi szewskie, ślusarskie, ksero, wyrabianie pieczątek, usługi fryzjerskie i kosmetyczne, pralnicze, zegarmistrzowskie, krawieckie, kuśnierskie, pocztowe i zakłady fotograficzne) oraz sklepy prowadzące sprzedaż artykułów spożywczych oraz przemysłowych, artykułów tytoniowych, prasy itp.

Na stacjach na pewno nie będzie sprzedaży alkoholu. Nie ma również pozwolenia na sprzedaż artykułów, które mogą powodować zagrożenie (takie jak broń, artykuły pirotechniczne, rozpuszczalniki i inne materiały łatwopalne), jak również artykułów, które nie są dopuszczone do przewozu metrem. Ponadto w pomieszczeniach nie można prowadzić działalności, która w jakiś sposób ograniczałaby dostępność do użytkowników metra np. ze względu na wiek. Zabronione są również miejsca, w których można grać w gry hazardowe.

Termin składania ofert mija 11 marca. Więcej informacji znajduje się na stronie www.metro.waw.pl .

d3oplnh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3oplnh