Trwa ładowanie...
d489vue

Miał w torbie 2 kg marihuany!

Próbował uciekać przed policją
Share
Miał w torbie 2 kg marihuany!
d489vue

Wczoraj, kwadrans przed 11.00 policjanci patrolujący jeden z parkingów wokół centrum handlowego zwrócili uwagę na podejrzanie zachowującego się mężczyznę w średnim wieku. Człowiek ten miał ze sobą turystyczną torbę, którą postawił w niewielkiej odległości od siebie, ale nie spuszczał z jej oczu, był poddenerwowany i cały czas z niepokojem rozglądał się wokół siebie.

Policjanci postanowili sprawdzić mężczyznę. Kiedy ten zorientował się, że zbliżają się do niego, natychmiast chwycił swój bagaż i zaczął uciekać. Nie zdołał odbiec zbyt daleko gdy wpadł w ręce patrolowców. Po chwili wszystko było już jasne. Kiedy funkcjonariusze otworzyli torbę należącą do 45-letniego Grzegorza W. okazało się, że wewnątrz znajduje się szczelnie zabezpieczony folią i oklejony taśmą pakunek, a w nim z kolei duża ilość suszu roślinnego . Mundurowi zatrzymali 45-latka i zabezpieczyli towar.

Po przeprowadzeniu przez techników kryminalistyki stosownych testów jednoznacznie można było stwierdzić, że Grzegorz W. miał przy sobie marihuanę o wadze prawie 2 kilogramów. Mężczyzna noc spędził w policyjnej celi. W przeszłości był już karany, ma na swoim koncie przestępstwa samochodowe. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową zgromadzili materiał dowodowy i doprowadzili zatrzymanego do prokuratury. Tam usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

d489vue

Przeczytajcie też: Brzydko pachnący problem w komunikacji miejskiej

d489vue

Podziel się opinią

Share
d489vue
d489vue