Trwa ładowanie...
d2z6flq

Miasto Jest Nasze na Open'er Festival! Aktywiści zapraszają na spotkanie

Jedziecie na Open'era?
Share
Miasto Jest Nasze na Open'er Festival! Aktywiści zapraszają na spotkanie
d2z6flq

Już wkrótce w Gdyni odbędzie się jedno z największych muzycznych wydarzeń na terenie Polski - Opener Festival. Oprócz zabawy pod sceną, na której zagrają światowej sławy artyści, organizatorzy zapraszają do strefy NGO. Tam koncertowicze będą mogli spotkać... członków Miasto Jest Nasze.

28 czerwca na lotnisku Kosakowo w Gdyni rozpocznie się festiwal Opener! Na scenie będzie można zobaczyć takie gwiazdy jak: Radiohead, Foo Fighters, The xx oraz Lorde. Jednak to nie wszystko - na terenie festiwalu powstanie strefa NGO, gdzie aktywiści i członkowie stowarzyszeń będą opowiadać o swojej pracy.

Wśród nich pojawią się również osoby z Miasto Jest Nasze, którzy juz teraz zapraszają festwalowiczów na Facebooku. - Na stoisku będziecie mogli spotkać się z przedstawicielami Stowarzyszenia i porozmawiać na tematy związane z szeroko pojętą tematyką miejską – m.in. o problemach związanych ze smogiem i zanieczyszczeniem powietrza oraz z ochroną środowiska (m.in. wycinką drzew) - zachęcają aktywiści

d2z6flq

Członkowie MJN odpowiedzą na pytania dlaczego warto angażować się w oddolne działania w okolicy zamieszkania, udzielą porad, jak się zrzeszyć oraz jak zbudować ruch miejski. - Przekonamy Was, że warto jest być aktywistą lokalnym! - zaprasza Miasto Jest Nasze.

Przeczytajcie również: Zamknięta ulica, Otwarta Ząbkowska. Kolejna edycja praskiego festiwalu

d2z6flq

Podziel się opinią

Share
d2z6flq
d2z6flq