Trwa ładowanie...

Michel Platini pogratulował Hannie Gronkiewicz-Waltz!

Swoje uznanie wyraził w specjalnym liście!

Share
Michel Platini pogratulował Hannie Gronkiewicz-Waltz!
d1l6hcp

EURO 2012 okazało się wielkim sukcesem organizacyjnym Polski. Ta opinia jest powszechna i akceptowana przez wszystkich poza nielicznymi radykalnymi działaczami politycznymi. Kolejnym dowodem na to, że jest ona słuszna jest list, który Szef Unii Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA) Michel Platini wystosował do Prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

"Chciałbym szczególnie pogratulować Pani wspaniałego przyjęcia kibiców, organizacji transportu miejskiego i perfekcyjnego zagospodarowania Strefy Kibica” - pisze w liście Platini.

Po tak ciepłych słowach ze strony Szefa UEFA trudno obstawać, że zorganizowanie w Polsce Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej było chybionym pomysłem. To pierwsza masowa impreza na tak wielką skalę, która była organizowana w Warszawie. Perfekcyjna organizacja została doceniona na świecie, co na pewno przyczyni się do poprawienia wizerunku naszego kraju oraz popularyzacji wiedzy o miastach gospodarzach turnieju.

„Jakość świadczeń i usług, przygotowanych przez urzędników miasta, gościnność mieszkańców Warszawy, a także ogólna koordynacja zadań zrealizowanych efektywnie i profesjonalnie bez wątpienia przyczyniły się do sukcesu UEFA EURO 2012 jak również sprawiły, że mistrzostwa te stały się synonimem wielkiego święta europejskiego futbolu.” – pisze w liście Platini.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1l6hcp

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l6hcp
d1l6hcp