Trwa ładowanie...
dp3ebot

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych na Narodowym

Wydarzenie w najbliższy weekend
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych na Narodowym
dp3ebot

Elitarny Klub Kota Rasowego zaprasza na Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych, która odbędzie się na Stadionie Narodowym. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 21-22 lutego 2015 roku.

Przeczytajcie też: Bez naszej pomocy koty mogą nie przetrwać zimy [NASZ APEL]

"W wystawie weźmie udział około 300 przedstawicieli kociej arystokracji różnych ras i odmian barwnych z Polski i Europy, a wśród nich koty syberyjskie, ragdolle, norweskie leśne, maine coon'y, brytyjskie krótkowłose, devon rex'y, cornish rex'y , persy, egzotyki, rosyjskie niebieskie i wiele innych. Koty oceniane będą przez 8 międzynarodowych sędziów" - informują organizatorzy.

dp3ebot

Szczególnie emocjonujące mają być finały - tzw. Best In Show – czyli wybór najpiękniejszych ko tów wystawy. Odbędą się one w sobotę sobota o godz. 16:30 oraz w niedzielę o godz. 16:00.

Przynieście dary dla bezdomnych zwierząt

Jak przekonują organizatorzy, celem wystawy jest nie tylko pokazanie piękna kotów rasowych mieszkających w naszych domach, ale także kształtowanie właściwych postaw wobec zwierząt. W związku z tym, w wystawie wezmą też udział organizacje pozarządowe, które działają na rzecz bezdomnych zwierząt. Podczas wystawy będzie prowadzona zbiórka darów. Do klatki, która będzie ustawiona w holu przy szatni będzie można wkładać dary dla psów i kotów: karmy mokre i suche, kasze, ryż, makaron, stare koce, kołdry (bez pierza), poduszki, ręczniki, legowiska, używane smycze, kagańce, obroże, miski i stare garnki, szczotki i grzebienie.

Organizatorzy zapraszają na zakupy

dp3ebot

Podczas wystawy odbywać się również będzie kiermasz, na którym każdy będzie miał okazję zrobić zakupy. Dostępne będą karmy, zabawki i inne akcesoria dla zwierząt, jak również w pamiątki związane z kocią tematyką. Na miejscu dostępny będzie także bufet z jedzeniem i napojami.

Wystawa czynna dla zwiedzających w sobotę w godz. 9:30 – 17:30 i w niedzielę 9:30 – 17:30. Impreza odbędzie się w salach konferencyjnych na Stadionie Narodowym.

Bilet normalny 15 zł, ulgowy 10 zł. Dzieci do lat 4 bezpłatnie.

dp3ebot

Podziel się opinią

Share
dp3ebot
dp3ebot