Trwa ładowanie...

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych na Narodowym

Wydarzenie w najbliższy weekend

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych na Narodowym
dk7k21q
dk7k21q

Elitarny Klub Kota Rasowego zaprasza na Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych, która odbędzie się na Stadionie Narodowym. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 21-22 lutego 2015 roku.

"W wystawie weźmie udział około 300 przedstawicieli kociej arystokracji różnych ras i odmian barwnych z Polski i Europy, a wśród nich koty syberyjskie, ragdolle, norweskie leśne, maine coon'y, brytyjskie krótkowłose, devon rex'y, cornish rex'y , persy, egzotyki, rosyjskie niebieskie i wiele innych. Koty oceniane będą przez 8 międzynarodowych sędziów" - informują organizatorzy.

Szczególnie emocjonujące mają być finały - tzw. Best In Show – czyli wybór najpiękniejszych ko tów wystawy. Odbędą się one w sobotę sobota o godz. 16:30 oraz w niedzielę o godz. 16:00.

dk7k21q

Przynieście dary dla bezdomnych zwierząt

Jak przekonują organizatorzy, celem wystawy jest nie tylko pokazanie piękna kotów rasowych mieszkających w naszych domach, ale także kształtowanie właściwych postaw wobec zwierząt. W związku z tym, w wystawie wezmą też udział organizacje pozarządowe, które działają na rzecz bezdomnych zwierząt. Podczas wystawy będzie prowadzona zbiórka darów. Do klatki, która będzie ustawiona w holu przy szatni będzie można wkładać dary dla psów i kotów: karmy mokre i suche, kasze, ryż, makaron, stare koce, kołdry (bez pierza), poduszki, ręczniki, legowiska, używane smycze, kagańce, obroże, miski i stare garnki, szczotki i grzebienie.

Organizatorzy zapraszają na zakupy

Podczas wystawy odbywać się również będzie kiermasz, na którym każdy będzie miał okazję zrobić zakupy. Dostępne będą karmy, zabawki i inne akcesoria dla zwierząt, jak również w pamiątki związane z kocią tematyką. Na miejscu dostępny będzie także bufet z jedzeniem i napojami.

Wystawa czynna dla zwiedzających w sobotę w godz. 9:30 – 17:30 i w niedzielę 9:30 – 17:30. Impreza odbędzie się w salach konferencyjnych na Stadionie Narodowym.

Bilet normalny 15 zł, ulgowy 10 zł. Dzieci do lat 4 bezpłatnie.

dk7k21q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dk7k21q