Trwa ładowanie...
dwqcy1b

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Dozwolone do 21

Festiwal dla młodych filmowców na bardzo wysokim poziomie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Międzynarodowy Festiwal Filmowy Dozwolone do 21
dwqcy1b

Jutro w Warszawie rusza niezwykły festiwal! Międzynarodowy Festiwal Filmowy Dozwolone do 21 / UP TO 21 to konkurs adresowany do młodych twórców filmowych poniżej 21 roku życia.

Zobacz także: Kino Praha w internecie. Legalne filmy za darmo!

Idea powstała w 1983 roku z inicjatywy Federacji Niezależnych Twórców Filmowych i zdobyła uznanie w środowisku młodych filmowców. Festiwal umożliwia przeniesienia amatorskich filmów na wielki ekran, a także integrację środowiska młodych filmowców oraz wymianę doświadczeń. Konkurs ma charakter otwarty, napływają na niego zgłoszenia zarówno z Polski, jak i z całego świata. Co ważne – jedynym wymogiem jest wiek – poniżej 21 lat – nie ma za to granicy wieku, od której można brać udział w konkursie. Poziom konkursu stoi na bardzo wysokim poziomie.Festiwalowi towarzyszą warsztaty i spotkania z najlepszymi twórcami filmowymi.

  1. edycja Festiwalu Dozwolone do 21 / UP TO 21 odbędzie się 18-20 września 2014 roku w Warszawie. Pokazy odbywać się będą w pięciu dzielnicach stolicy. Festiwal zakończy uroczysta gala w dniu 20 września, gdzie zostaną wręczone nagrody dla najlepszych twórców. Wstęp na projekcje jest wolny.

Dokładny program festiwalu znajdziecie TUTAJ .


* Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie! *

Podziel się
dwqcy1b

Podziel się opinią

Share

dwqcy1b

dwqcy1b