Trwa ładowanie...

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Dozwolone do 21

Festiwal dla młodych filmowców na bardzo wysokim poziomie

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Dozwolone do 21
d3qgg5a

Jutro w Warszawie rusza niezwykły festiwal! Międzynarodowy Festiwal Filmowy Dozwolone do 21 / UP TO 21 to konkurs adresowany do młodych twórców filmowych poniżej 21 roku życia.

Idea powstała w 1983 roku z inicjatywy Federacji Niezależnych Twórców Filmowych i zdobyła uznanie w środowisku młodych filmowców. Festiwal umożliwia przeniesienia amatorskich filmów na wielki ekran, a także integrację środowiska młodych filmowców oraz wymianę doświadczeń. Konkurs ma charakter otwarty, napływają na niego zgłoszenia zarówno z Polski, jak i z całego świata. Co ważne – jedynym wymogiem jest wiek – poniżej 21 lat – nie ma za to granicy wieku, od której można brać udział w konkursie. Poziom konkursu stoi na bardzo wysokim poziomie.Festiwalowi towarzyszą warsztaty i spotkania z najlepszymi twórcami filmowymi.

  1. edycja Festiwalu Dozwolone do 21 / UP TO 21 odbędzie się 18-20 września 2014 roku w Warszawie. Pokazy odbywać się będą w pięciu dzielnicach stolicy. Festiwal zakończy uroczysta gala w dniu 20 września, gdzie zostaną wręczone nagrody dla najlepszych twórców. Wstęp na projekcje jest wolny.
d3qgg5a

Dokładny program festiwalu znajdziecie TUTAJ .

d3qgg5a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qgg5a