Trwa ładowanie...
d3l3bth

Miejsca, gdzie spotkamy 50 cent

Poznaliśmy plan wizyty amerykańskiego rapera. Curtis Jackson przyjeżdża do Polski aż na pięć dni
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miejsca, gdzie spotkamy 50 cent
d3l3bth

Ostatnio informowaliśmy was, że amerykański raper 50 cent zjawi się w stolicy na początku kwietnia. Nie znaliśmy wówczas szczegółów wizyty. Obecnie wiemy więcej.

* Curtis „50 Cent” Jackson przyleci do Polski 1 kwietnia*. Nie będzie koncertu. Raper przyjedzie do Warszawy w celach promocyjnych, na zaproszenie jednej z firm.

Fani mogą go więc spotkać 1 kwietnia na lotnisku. 2 kwietnia 50 Cent spotka się z polskim środowiskiem start-upów, w warszawskiej siedzibie Business Link. 3 kwietnia artysta przwiduje zwiedzanie Warszawy. Będzie go można spotkać m.in. na Starówce, w Ogrodzie Saskim i Łazienkach Królewskich. 4 kwietnia (piątek) 50 Cent spotka się z fanami. Przed południem w sklepie Saturn w Złotych Tarasach, po południu w Media Markt M1 w Markach. Oba spotkania poprowadzi Patricia Kazadi. Tam będzie można zrobić sobie zdjęcie z gwiazda lub zdobyć autograf. W sobotę 5 kwietnia raper ucieka z Warszawy do Zielonki, by spotkać się ze sportowcami ze Stowarzyszenia Sportów Walki Knockout Gym i Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii.

d3l3bth

50 Cent, czyli Curtis James Jackson III to amerykański raper, aktor i przedsiębiorca. Zyskał sławę za sprawą wydanych albumów Get Rich or Die Tryin' i The Massacre. Debiut aktorski zaliczył w 2005 roku za sprawą autobiograficznego filmu pt. Get Rich or Die Tryin'. Współpracował z takimi muzykami i grupami jak Dr. Dre, Eminem, Snoop Dogg, G-Unit, Lil' Kim, DMX, Onyx, Timbaland, Ne-Yo, Justinem Timberlake, a nawet Michaelem Jacksonem.

Przeczytajcie też: W sobotę otwarcie Street Workout Park Bemowo!

d3l3bth

Podziel się opinią

Share
d3l3bth
d3l3bth