Trwa ładowanie...

Miejsce z klimatem: Mamma Marietta

Mała restauracja z wielką kuchnią!

Share
Miejsce z klimatem: Mamma Marietta
d321w0s

Zaletą małych lokali jest miła, intymna atmosfera. Wielkorestauracyjny, natłok hałasu u zapachów to coś, co czasem przeszkadza w konsumpcji. Tę intymną atmosferę znajdziemy na pewno w niewielkiej, ale smacznej restauracji Mamma Marietta, ulokowanej przy ul. Wołoskiej 74 na Mokotowie.

Restauracja ma zaledwie sześć stolików! Za to inteligentnie ustawionych, a wystrój restauracyjki (prosty, acz elegancki) pozwala na bezproblemowe przeniesienie się w myślach na Półwysep Apeniński.

Bardzo dobra kuchnia. W menu, typowym dla kuchni włoskiej, znajdziemy zupy, makarony, grillowane mięsa i naturalnie owoce morza. Menu jest stałe, niespodzianką jest - najczęściej wybierane przez klientów, danie dnia. Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich smakowitości, jakie są tu serwowane, warto jednak wspomnieć o znakomitym carpaccio z ośmiornicy, coniglio alla Siciliana (królik w wersji sycylisjkiej) lub liguini z owocami morza. Z resztą możecie się zapoznać w menu restauracji, na ich STRONIE .

d321w0s

Ceny: makarony od 30 do 50 zł, porządnie, drugie danie od 40 do ponad 60 zł. Nie jest to więc wyjątkowo tania restauracja. Biorąc jednak pod uwagę smak, przygotowanie i opiekę jaką roztacza nad nami właściciel Mammy Marietty, każda złotówka wydana tutaj jest złotówką wydaną w dobry (czytaj: smaczny) sposób. Warto wcześniej zarezerwować miejsce.

Mamma Marietta
ul. Wołoska 74a, Warszawa
Godz otwarcia: Pon. – Niedz 12.00-22.00
STRONA lokalu

d321w0s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d321w0s
d321w0s